Акторський склад GTA 3: Кожен знаменитий голос у GTA 3 (Частина 1)

У GTA 3 компанія Rockstar Games вирішила додати колориту ігровим персонажам, використавши талант провідних акторів Голлівуду, які прославилися завдяки кримінальним

Читати далі

Головний герой GTA 3: Біографія та що про нього відомо

Головний герой GTA 3: Біографія та що про нього відомо

Як звати головного героя GTA 3? Щодо цього є сумніви. У самій GTA 3 його ім’я невідоме, тому всі називали його так, як хотіли. Хтось жартома прозвав його Фідо (англомовний аналог нашого Сірка), і багато хто помилково думав, що це і є його ім’я. Чутки розвіялися лише з появою GTA San Andreas, де його назвали Клодом.

Читати далі

Деталі GTA III, про які ви могли не знати. Частина 1

Деталі GTA III, про які ви могли не знати. Частина 1

У GTA III повно секретів, пасхальних яєць і дрібниць. Деякі з них, наприклад місто-привид, привернули увагу багатьох гравців. Тому напевно майже кожен шанувальник GTA зробив спробу хоча б раз потрапити в це цікаве містечко. Але все ж є в цій грі речі, які можна помітити не одразу. Тому ми розповімо про 5 деталей GTA III, які можна було не помітити. Частина 1.

Читати далі

Чіт-коди до PC-версії GTA III

Чіт-коди до PC-версії GTA III

Пiд час гри вводьте наступні чіти. При цьому може грати роль розкладка клавіатури (українська/англійська). НЕ рекомендується зберігати гру з чітами.

GESUNDHEIT – 100% здоров’я
TORTOISE – 100% броні
GUNSGUNSGUNS – уся зброя
IFIWEREARICHMAN – отримати $250 000
NOPOLICEPLEASE – забрати усі зірочки рівня розшуку поліції…

Читати далі

Свобода у GTA III

Свобода у GTA III

Знаєте, що мені подобається в Ліберті Ciті? Свобода. Водоспади можливостей, що зустрічаються на кожному розі. Сьогодні я таксист, а завтра мені в голову вдарить ідея, я пересяду в чорно-білий ридван з блималками і почну ловити злочинців. Набридне – вийду на вулицю з битою і почну вибивати гроші з сутенерів. Зловлять – перевиховаюся і стану пожежним. Або водієм “швидкої допомоги”…

Читати далі