Рік: 2013

Новини сайту

У нашому файловому архіві понад 5000 модів!

У нашому файловому архіві понад 5000 модів!

Наш файловий архів поступово збільшується. Зараз ми здебільшого рятуємо старі моди до раритетної GTA 1, інакше вони можуть остаточно зникнути з історії на одному зарубіжному сайті. Крім того, у нас є багато автомобілів до GTA: SA і GTA IV, а також ї
ENB-модів.

Завітайте у наш файловий архів!

Read More
GTA 5Новини

Snapmatic Screensaver – завантаж свій комп’ютер фотками з GTA 5

Ми запрошуємо вас сісти за свій комп’ютер, скласти руки і спостерігати за «зберігачем екрану», насолоджуючись новим слайдером і подорожуючи по фотографіях, зробленими в Snapmatic фотографами з різних куточків округу Блейн і Лос-Сантоса.

Snapmatic Screensaver - завантаж свій комп'ютер фотками з GTA 5
Read More
GTA 5Новини

Час отримати 500 000 $ в GTA Online – а ви таки стали багатшими?

Прийшов час нагадати про те, що всі гравці в GTA Online, які з’являлися в мультиплеєрі в жовтні 2013 року, отримують від Rockstar Games компенсацію в розмірі 500 000 внутрішньоігрових доларів за доставлені незручності, як у технічному плані, так і в плані втрати прогресу проходження.

Час отримати 500 000 $ в GTA Online - а ви таки стали багатшими?
Read More
GTA 5Новини

Качаємо п’яте оновлення для GTA Online

Нарешті це сталося і Rockstar Games розродилися п’ятим оновленням для GTA Online.

Воно доступне як для Playstation 3 (39Mb), так і для Xbox 360 (59Mb). Усуває деякі помилки, пов’язані з втратою транспорту, нерухомості і персонажів, а також інші проблеми, про які самі розробники повинні розповісти трохи пізніше. Для того, щоб завантажити оновлення, просто підключіться до мережі.

Качаємо п'яте оновлення для GTA Online
Read More
GTA 5Новини

Дата виходу GTA 5 на PC не за горами. Нові знахідки

Все нові й нові дані надходять з приводу дати виходу GTA 5 на PC. І якщо раніше впевненість з приводу виходу гри на цій платформі була швидше оптимістичною, з серії: «І раніше випускали, і зараз випустять, я вірю!», То зараз з кожним місяцем фактів все більше.

'Дата
Read More