Рік: 2009

Новини сайту

Українці Афігенні завдають удару

Українці Афігенні завдають удару

Є ще порох у порохівницях! У суботу, 19 грудня 2009 року, о 18:38 почався бій титанів…. Війна кланів UA (Українці Афігенні) проти CCCP………. Бій тривав рівно 1 годину. У підсумку перемогла команда з великим відривом у 5096 $, і це команда Українців Афігенних!!!

Read More
Новини сайту

РОБОТУ САЙТУ ВІДНОВЛЕНО

Протягом довгого часу сайт gtaworld.org.ua не працював. Були певні технічні проблеми, а також проблеми з часом. Наразі сайт відновлено. Але, на жаль, довелося видалити з нашого сервера інсталятор GTA IV через порушення авторських прав розробників. Це не проблема, оскільки GTA IV зараз можна завантажити на будь-якому торренті smile
Щодо подальшого розвитку сайту – оскільки даний проект є безкоштовним на некомерційним, то подальший розвиток буде залежати від наявності часу для обслуговування сайту.

Read More
GTA 4Відео

GTA IV Ballad of Gay Tony Yusuf Amir Trailer HD

Новий кліп з БпГТ від Rockstar, у якому розповідаєтся про Юсуфа Аміра – мільярдера, який володіє нерухомістю. У GTA IV Юсуф Амір згадується під час однієї з місій Плейбоя Х. Ніко допомагає Плейбою звільнити один будмайданчик від профспілок, щоб Юсуф Амір отримав його назад. У даному кліпі звучить пісня Busta Rhymes – “Arab Money”.

Read More
GTA 4Відео

Weazel News Featurette

Rockstar зробила нове відео про БпГТ: випуск новин Weasel. У ньому розповідається про злочинніть у Місті Свободи, де заодно демонструється нова зброя, яка буде у грі, а також новий озброєний вертоліт.

Read More
GTA 4Відео

Знайомтесь, Тоні Принц!

Знайомтесь, Тоні Принц!

Rockstar зробила новий кліп, присвячений “Баладі про Голубого Тоні” з Голубим Тоні Принцом. Тривалість відео – близько хвилини. У ньому показуються нічні клуби, які належать Тоні, – “Hercules” та “Maisonette 9”. HD-версію відео можна завантажити на сайті Rockstar. У відео звучить пісня Patrick Cowley – “Menergy”.

Read More