GTA: San AndreasУкраїнізації

Українізація GTA: San Andreas – версія 2.0

Українізація GTA: San Andreas - версія 2.0

Оскільки реліз GTA4 переноситься, то ще є час посидіти над GTA: SA. От за кілька тижнів було значно вдосконалено старий переклад.
Зміни у версії 2.0:
– Виправлено багато граматичних помилок у перекладі.
– Шрифти у грі замінено на оригінальні. Вони набагато красивіші, ніж ті, що були використані у попередніх версіях, і не відрізняються від шрифтів оригінальної англійської версії гри.
– Додано усі 33 літери української абетки. Нагадаємо, що у попередніх версіях були відсутні літери “ї”, “є”, “й”, “щ”, “ґ”. Замість них використовувались “і”, “е”, “и”, “ш”, “г” відповідно. Це значно різало око. Тепер цей недолік виправлено.
– Долари замінено на гривні. У верхньому правому кутку екрана замість значка долара ($) красується емблема вітчизняної валюти. Звісно, багато хто не знає, як ця емблема виглядає. Значок гривні з’явився вже у нових українських розкладках, але у багатьох цього значка немає. Тому побачите його у грі.
– Перемальовано деякі основні текстури з англійськими написами (наприклад, заставки при запуску гри, умовні позначення на радарі тощо).
– І тепер українізатор має інстал з приємним інтерфейсом. Не потрібно вручну копіювати файли невідомо куди.

Звісно, сподіваюся це не остання версія перекладу. У наступних версіях планується змінити початкові заставки у грі і замінити всі радіостанції у грі на вітчизняні. І при можливості створити диск з українською версією гри, а не просто українізатором.

Качаємо вже і бавимося!
http://gtaworld.org.ua/files/gta-sa/gta-sa_ukr_2.0.zip

Скріншоти:
Українізація GTA: San Andreas - версія 2.0
Українізація GTA: San Andreas - версія 2.0
Українізація GTA: San Andreas - версія 2.0
Українізація GTA: San Andreas - версія 2.0