Прокачай свого персонажа в Xbox LIVE в стилі GTA 5

Перший раз Microsoft оновили аватарів для персонажів у Xbox LIVE в стилі GTA 5 ще наприкінці липня цього року. Тепер прийшла черга другого апдейту, який приніс 7 нових предметів для гордості і (можливо) колекціонування.

Ряд відомих у Лос-Сантосі організацій як-ніби перейшли в наступ і захопили простір LIVE. Якщо у вас в друзях є фанати GTA 5, то вони дуже здивуються, коли побачать епсілоніста або мотоцикл в стилі Sprunk.

Прокачай свого персонажа в Xbox LIVE в стилі GTA 5
Читати далі

Про оновлення GTA Online

GTA Online розробники хочуть принести для нас дещо новеньке і свіженьке для ігрової індустрії, а саме – величезний живий світ для декількох гравців, який буде рости і розширюватися з часом.

Те, як виглядатиме GTA Online в ідеалі – визначаєш ти. Гравець. Те, що ти будеш робити в мультиплеєрі, те, які речі будеш створювати в редакторі, що тобі буде подобатися, а що навпаки – викликати відторгнення, все це буде враховуватися Rockstar Games…

Про оновлення GTA Online
Читати далі

Відеопроходження GTA 5 з українськими коментарями!

Оскільки мало хто має ігрові приставки Xbox 360 або PS3, а GTA 5 ще не вийшла на ПК, тому з радістю представляємо всім фанам відеопроходження GTA 5 з українськими коментарями у форматі Full-HD. Список відео поступово буде поповнюватись. Приємного перегляду!

Наступні відео можна знайти на нашому каналі YouTube.

Читати далі

GTA 5 принесла Take-Two 800 млн. доларів у перший же день

Take-Two Interactive повідомила, що Grand Theft Auto V принесла прибуток в 800 млн. доларів всього за перший день продажів!

Давайте візьмемо калькулятор і порахуємо, скільки ж це копій? Середня ціна гри – 60 $. А це приблизно 13 млн. копій гри.

Для порівняння, GTA IV за перший тиждень продажів зібрала $ 500 млн. Тобто виходить, що продажі GTA V за один день перевищили продажі GTA IV за цілий тиждень…

'GTA
Читати далі

GTA 5: The Manual – офіційне керівництво по грі

GTA 5 є настільки великою грою, що короткий посібник по ній, який зазвичай включається в паперовому буклеті у складі дисків, нині подібної розкоші дочекатися не може. Тому Rockstar Games знову пішли на унікальний крок, яких в історії Grand Theft Auto V було вже не мало, і випустили окремі версії керівництва для iOS і PC…

GTA 5: The Manual - офіційне керівництво по грі
Читати далі

Огляди на GTA 5: проміжні підсумки, або десять з десяти!

Сьогодні, в понеділок, 16 вересня, о 19:00 по Київу, було знято ембарго на огляди (вже не попередні) GTA 5. І, як кажуть, понеслося…

Нижче буде список з найбільш значущих журналів та інтернет-видань, які на даний момент опублікували свої огляди на гру, з підсумковими оцінками. Якщо щось упущено, то можете доповнити у коментарях.

Огляди на GTA 5: проміжні підсумки, або десять з десяти!
Читати далі

Rockstar випустили додаток iFruit для iOS

Це дивно, коли пародійний додаток iFuit з’являється в магазині Apple. Але нічого дивного, коли за справу беруться Rockstar Games.

Отже, скачавши iFruit, ви зможете налаштовувати свої тачки, створювати номерні знаки в оригінальній грі і GTA Online, а також вчити Чопа різним трюкам.

Rockstar випустили додаток iFruit для iOS
Читати далі

Трохи про все: коди, GTA 5 на PC, реакція Rockstar на витік

Як ви всі знаєте, минулого тижня стався епічний провал, і в мережу почали витікати спочатку нешкідливі фотографії коробкових версій GTA 5, потім керівництво по грі, а потім… і сама гра, на яку тут же стали знімати відео, летсплеї, живі трансляції та скріншоти різного роду якості…

Трохи про все: коди, GTA 5 на PC, реакція Rockstar на витік
Читати далі

Чіти на GTA 5

Всі коди на GTA 5 поки ще не з’явилися з однієї простої причини – реліз гри запланований на 17 вересня, а значить нам потрібно лише дочекатися цієї дати.

Як відомо, чіти є однією з головних особливостей серії ігор Grand Theft Auto. По-перше, тому що їх нібито нечесність зведена до мінімуму – ви не можете ними користуватися ні в мультіплеєрі, ні для проходження гри на 100%.

Чіти на GTA 5
Читати далі