Відеопроходження GTA 5 з українськими коментарями!

Оскільки мало хто має ігрові приставки Xbox 360 або PS3, а GTA 5 ще не вийшла на ПК, тому з радістю представляємо всім фанам відеопроходження GTA 5 з українськими коментарями у форматі Full-HD. Список відео поступово буде поповнюватись. Приємного перегляду!

Наступні відео можна знайти на нашому каналі YouTube.

0 thoughts on “Відеопроходження GTA 5 з українськими коментарями!

 • 02.12.2013 о 18:38
  Permalink

  Це неймовірно класно але не треба у вступ вставляти не потрібне. Не говоріть про те, як зламати гру, грати на піратських версіях і т.д.
  Розкажіть ціакаві факти про гру, про маловідомі речі але ніколи не показуйте, що ви пірат. Не треба розповідати про апґрейд приставки, оглад ведеться про гру а не про приставку.
  "… я вже гру проходив, ТАК? ….", ніколи не питайте глядачів, те запитання в кінці репліки говорить про слабо розвинуте мислення людини, не робіть такого, це не гарно (і хто може знати, що ви вже прохадили гру? це взагалі повна маячня).
  І завжди коментуйте, щоб глядач не засумував за екраном.
  Критиків ніхто не любить але без критиків кращого не буде. Ви маєте повне право злитися на мене, я вже звик до цього.

 • 04.02.2015 о 20:03
  Permalink

  Ну нарешті мені прийшов лист і я зареєструвався на сайті! Сайт просто чудовий і відео проходження також. Підписався на канал, але на каналі давно не було нових відео(((

 • 11.02.2015 о 04:24
  Permalink

  TPEBOP, я думаю, що відео ще з'являться коли у ua2004 буде вільний час. Також я можливо запишу ще відеопроходження Епізодів, проте лише після виходу повноцінного українізатора. Тому чекай, все згодом буде.

Залишити відповідь