GTA 5 очолила чарт попередніх замовлень на ігри в США

VGChartz ведуть дуже корисні чарти і топи, у тому числі і за попередніми замовленнями ігор.

На даний момент, в США, лідирує GTA 5, її замовило 1500000 чоловік для Xbox 360 і 1000000 чоловік для PlayStation 3. Загальне число попередніх замовлень на 24-е серпня, тобто, за чотири тижні до релізу, дорівнює двом з половиною мільйонам копій гри…

GTA 5 очолила чарт попередніх замовлень на ігри в США
Читати далі

Rolling Stone опублікували прев’ю про радіо GTA 5

Це просто чудово. Спочатку у нас з’являється ціла, велика стаття про радіо в GTA 5, а потім легендарний журнал Rolling Stone публікує своє прев’ю гри, де приділяє радіостанціям досить велике значення.

Здебільшого, це прев’ю для тих, хто в Grand Theft Auto сідає в машину, щоб послухати своє улюблене радіо і не вилазити з неї, поки не закінчиться кльова пісня.

Rolling Stone опублікували прев\'ю про радіо GTA 5
Читати далі

Нова особливість Команд в GTA 5: ієрархія

Ієрархія ( Hierarchies ) стала першою, з багатьох, особливостей Команд ( Crew ) для GTA 5 і GTA Online, яку Rockstar Games представили на суд глядачів вчора ввечері.

Функція Ієрархії дозволяє лідерам Команд привласнити спеціальні звання її членам, позначити обов’язки, а ті, у свою чергу, будуть нагороджені за лояльність, старанність і продуктивність…

Нова особливість Команд в GTA 5: ієрархія
Читати далі

Нові деталі (і скріншоти) спеціальних видань GTA 5

Для всіх, хто купить або попередньо замовить Спеціальне або Колекційне видання GTA 5, у персонажів в грі буде ряд покращеннь і аксесуарів, включаючи й вашого героя в GTA Online.

Про все це, плюс нові скріншоти, ви можете прочитати нижче, поки відраховуєте кишенькові гроші на корисну витрату.

Нові деталі (і скріншоти) спеціальних видань GTA 5
Читати далі

«Витік» GTA 5: правда чи вигадка?

У ніч на двадцять перше серпня, на виставці Gamescom, Sony анонсують можливість зробити попереднє замовлення GTA 5 в цифровому вигляді. Трохи пізніше, самі Rockstar Games, оголошують про це на своєму офіційному сайті.

Світовий реліз можливості цифрового попереднього замовлення припадає на п’ятницю, 23 серпня, коли до цієї справи підключають Європу…

«Витік» GTA 5: правда чи вигадка?
Читати далі

GTA 5 пішла в друк

На офіційному сайті Rockstar Games, до новини про останнє оновлення офіційного сайту гри, з’явився коментар, в якому компанія повідомила про те, що заповітна GTA 5 благополучно пішла “на золото” і в даний момент готується до виходу на Xbox 360 і PS3 в призначений термін , 17 вересня.

GTA 5 пішла в друк
Читати далі

Телевізійні програми в GTA 5

Поки Соні публічно вибачаються перед Rockstar, в мережу потрапили відеофайли з телевізійними програмами з GTA 5. Це просто неймовірно, але це правда, цілих 50 фрагментів з телевізійними передачами потрапили в інтернет!!!

Увага в деяких відеофайлах можуть зустрітися спойлери!

Телевізійні програми в GTA 5
Читати далі

З архіву з GTA 5 витягли радіостанції

Божевільні фанати продовжують трясти нещасний архів з GTA 5, попередньо завантажений через сервіс PSN. Ентузіастам вже вдалося витягти з архіву файл трофеїв, а кілька годин тому в мережі з’явилися багатогодинні файли з радіостанціями GTA 5.

Тисячі людей з усього світу об’єдналися, щоб скласти найповніший і правдивий список музики з гри. Вже відомо, що в грі прозвучать композиції Tupac, Johnny Cash, Kendrick Lamar, Snoop Dogg і навіть Britney Spears.

Ми склали нашу статтю про радіостанції GTA 5, але врахуйте, що вона ще не готова і буде оновлюватися по мірі надходження нової інформації.

З архіву з GTA 5 витягли радіостанції
Читати далі