Місяць: Серпень 2009

GTA 4Техпідтримка

ATI випустила новий драйвер Catalyst 9.8

Нещодавно компанія “ATI” випустила драйвер для відеокарт Catalyst 9.8. Деякі власники цих відеокарт повідомляють, що після встановлення драйвера покращується її продуктивність. Якщо у вас відеокарта ATI і ви граєте у GTA IV на PC, то можете спробувати цей драйвер і порівняти різницю.

Read More
GTA 4Новини

Трейлер БпгТ 1 Вересня

Трейлер БпгТ 1 Вересня

Rockstar Games оголосила, що перший трейлер для додаткового контенту GTA 4 “Балада про голубого Тоні” з’явиться 1 вересня. Ну а поки студія показала декілька скріншотів з трейлеру на офіційному сайті. На них зображений Люїс (Luis – головний герой), який вистрибує з гелікоптера.

Read More
GTA 4Новини

ЗіП впаде у ціні

“Загублені і Прокляті” у мережі Xbox LIVE можна буде придбати дешевше наступного тижня, тобто починаючи з Дня незалежності (24 серпня). Тож, якщо ви надумали придбати цей контент, кращої нагоди годі шукати. Ви зможете придбати його за 1200 очок Microsoft ($15.00 USD), замість 1600 очок Microsoft ($20.00 USD), як є зараз. Таким чином, ви отримаєте знижку на 5 доларів. З нашим курсом валют це дуже суттєво smile

Приємний подарунок від Rockstar до Дня Незалежності України! lol

Read More
GTA 4Новини

Наступного місяця вийде перший огляд БпгТ

Наступного місяця вийде перший огляд БпгТ

Стало відомо, що журнал “Xbox World 360” зробить перший огляд “Балади про голубого Тоні” у своєму наступному номері. Вони нещодавно мали отримати гру. Огляд можна буде прочитати в наступному номері, який з’явиться у Британії в понеділок, 7 вересня. Можливо, до того часу вже з’явиться перший трейлер гри. Даний огляд обіцяє бути дуже детальним.

Read More