Техпідтримка

GTA 4Техпідтримка

ATI випустила новий драйвер Catalyst 9.8

Нещодавно компанія “ATI” випустила драйвер для відеокарт Catalyst 9.8. Деякі власники цих відеокарт повідомляють, що після встановлення драйвера покращується її продуктивність. Якщо у вас відеокарта ATI і ви граєте у GTA IV на PC, то можете спробувати цей драйвер і порівняти різницю.

Read More
GTA 4Техпідтримка

Оновлення для GTA IV 1.0.4.0 !

Rockstar Games випустила оновлення для PC-версії Grand Theft Auto IV. Як стверджують розробники, це не є повноцінний патч, як попередні три, але це оновлення повинно забезпечити повноцінну роботу гри для більшості гравців.

Гра запропонує вам встановити оновлення під час наступного запуску Games for Windows LIVE. Також ви можете встановити його вручну, завантаживши з нашого сайту. Оновлення включає в себе усі фікси з попередніх патчів, отож вам не доведеться встановлювати попередні патчі, якщо ви заново перестановите гру.

Read More
GTA 4Техпідтримка

Кряк для патчу GTA IV 1.0.3.0

'Кряк

Новий патч від Rockstar під номером 3, чесно кажучи, нарешті вирішив проблему з низьким FPS та підвисанням гри. Нарешті кожен зможе збільшити якість графіки у грі!

Але, встановивши патч, можна зустрітися з тим, що гра не працює або видає помилку. На щастя, існують вмілі руки, які зробили кряк для цього патчу.

Read More
GTA 4Техпідтримка

GTA IV Anti-SP3 Patch

GTA IV Anti-SP3 Patch

Цей патч створено для того, щоб вам не довелося ставити нікому не потрібний Service Pack 3, аби запустити GTA IV. Все просто: запускаєте інсталяцію, по завершенні якої ваш комп’ютер буде автоматично перезавантажено, після чого патч набуде сили. Після успішного перезавантаження ПК відкрийте “Мій комп’ютер”=> “Властивості” та перевірте, чи пише вже там “Service Pack 3”. Якщо пише, то сміливо запускайте гру.

Read More
GTA 4Техпідтримка

Проблеми з новим патчем

Деякі користувачі після встановлення нового патчу до гри зазнають “п’яної камери”. Rockstar Games вибачилась за це і надала тимчасове вирішення цієї проблеми:

Спершу треба витягнути з комп’ютера усі контролери DirectInput (джойстики тощо). Потім перезавантажити комп’ютер. Після цього запустити GTA IV.

Якщо проблема не зникне, то потрібно видалити конфліктуючі драйвери DirectInput…

Read More