GTA 6Статті

GTA 6: бути чи не бути

GTA 6: бути чи не бути

З моменту появи GTA 5 у 2013 році минуло вже понад 6 років, і фанати цікавляться наступною грою серії GTA. Коли вона з’явиться, де розгортатимуться події в ній, скільки там буде головних героїв і, найголовніше, чи GTA 6 узагалі буде створено?

Спробуємо відповісти на останнє запитання, адже всі інші залежать від нього.

Розглянемо останню на сьогоднішній день GTA 5. Згідно Вікіпедії, вона є третьою в списку найбільш продаваних ігор усіх часів. Було продано понад 115 мільйонів копій. Прибутки сягають близько 6 мільярдів доларів по всьому світу. Уявляєте? Її успіх поступається тільки Майнкрафту та Тетрісу (саме так, Тетрісу 1984 року). Крім того, попередні ігри серії GTA, як от GTA 4, GTA: San Andreas, GTA: Vice City та GTA 3, також у тому списку топ-ігор. Очевидно, що люди обожнюють GTA.

Чому? Причин море. Відкритий ігровий світ, свобода бути ким-завгодно, широкий спектр розваг та дозвілля. Можливість робити те, чого не можна в реальності. Ось чому люди люблять GTAльність. І мова не лише про GTA 5. Просто наразі це найновіша GTA із найбільш вражаючою графікою (хоча це спірно, адже GTA 4 мала кращу графіку й фізику, яка значно випередила свій час). GTA 5 має величезну карту і досі не втрачає популярності завдяки регулярним оновленням, що додають нові онлайн-режими. А з друзями грати, безумовно, веселіше. Натомість, якщо ж ви почуваєтесь соціопатом, є ще й одиночний режим, у якому можна завоювати Лос-Сантос, стріляючи в копів з базуки. І не можна не згадати про численні моди, створені тисячами фанатів по всьому світу, що роблять гру іще значно цікавішою. Можна стати Людиною-павуком, яка стрибає з даху на дах, а тоді сісти в Бетмобіль, утекти від цунамі і врешті поцілити в дракона, який пролітає над головою. І навіть якщо після цього вам досі нудно в Лос-Сантосі, можна перенести старий добрий Вайс-Сіті у GTA 5. Розробники гри, Rockstar Games, не проти використання гравцями модів, якщо вони не використовуються для чітерства у GTA: Online. Завдяки всьому цьому, навряд чи якась гра колись повторить успіх GTA.

Чому ж Rockstar Games вкладає аж стільки зусиль у звичайну комп’ютерну гру? Разом із кожною GTA вони створюють цілий світ — карту, локації, транспорт, персонажів, місії і навіть радіостанції. Відповідь очевидна — їм це подобається. І, звісно ж, гроші. Адже для цього й існує бізнес. Гроші. Тож, прочитавши це, ви дійсно думаєте, що Rockstar припинить робити те, що так до вподоби, і заробляти мільярди доларів (саме мільярди, а не мільйони)? Особливо перед спраглими ґеймерами всього світу. Чи зміг би Ден Хаузер (співзасновник Rockstar Games) одного дня сказати: “Так, стоп, досить уже цих GTA, я йду на пенсію, куплю віллу з виглядом на океан і попиватиму текілу до кінця життя”?

Та якщо хочете переконливіших доказів, ось цитата Леслі Бензіса, колишнього президента Rockstar North (дочірньої компанії Rockstar Games), ще 2013 року:

У нас є ідей років на 45, які хочемо втілити. Ми не знаємо, якою буде GTA 6, але є певні ідеї.


Як вам таке? Нас очікує не одна, а багато нових ігор GTA. Можна полегшено зітхнути.

Ми вже майже 7 років як застрягли в Лос-Сантосі у GTA 5. Давно пора вирватися де-інде.

Тож очевидно, що вердикт сам напрошується: GTA 6 бути!

Джерело