Прощавай, мультиплеєр GTA 4!

Прощавай, мультиплеєр GTA 4!

Rockstar опублікувала важливу інформацію стосовно GTA 4:

Ми вносимо ряд змін, щоб переконатися, що гравці, які володіють Grand Theft Auto IV та GTA: Епізоди з Ліберті-Сіті, можуть далі насолоджуватись цими іграми.

Нові гравці

Починаючи з 19.03.2020, Grand Theft Auto IV: Complete Edition (Повна версія) замінить як Grand Theft Auto IV, так і Grand Theft Auto: Епізоди з Ліберті-Сіті, де б вона не була доступна в даний час. Grand Theft Auto IV: Complete Edition також буде доступною через лаунчер Rockstar Games.

Поточні файли збереження гри будуть сумісні з Grand Theft Auto IV: Complete Edition.

Досягнення Steam для Grand Theft Auto IV: Complete Edition будуть недоступними до її появи.

Внаслідок цього оновлення наступні послуги більше не будуть доступні в Grand Theft Auto IV: Complete Edition:

– Games for Windows Live
– Мультиплеєрний режим
– Таблиця лідерів

Наступні радіостанції будуть тимчасово недоступними в Grand Theft Auto IV: Games for Windows Live:

– RamJam FM
– Self-Actualization FM
– Vice City FM (раніше доступна у Grand Theft Auto: Епізоди з Ліберті-Сіті)

Примітка: Оскільки японська мова підтримується в Grand Theft Auto IV, але не підтримується в Grand Theft Auto: Епізоди з Ліберті-Сіті, гравці зможуть грати у Grand Theft Auto IV з японськими субтитрами, але потрібно буде вибрати іншу мову, щоб зіграти в Grand Theft Auto: Епізоди з Ліберті-Сіті.

Поточні гравці

Гравці, які раніше встановили і грали в Grand Theft Auto IV або Grand Theft Auto: Епізоди з Ліберті-Сіті, зможуть оновити свою копію до Grand Theft Auto IV: Complete Edition наступними способами:

Користувачі Steam

Залежно від гри, гравцям Steam потрібно буде встановити або оновити свою поточну гру:

– Grand Theft Auto: Епізоди з Ліберті-Сіті буде видалено та замінено на GTA IV: Complete Edition у бібліотеці лаунчера. Очікується, що розмір файлу оновлення буде приблизно 22 ГБ.

– Власники Grand Theft Auto IV завантажать Grand Theft Auto: Епізоди з Ліберті-Сіті, і їхня гра оновиться до GTA IV: Complete Edition. Очікується, що розмір файлу оновлення буде приблизно 6 ГБ.

Фізичні носії

Ігри, які раніше не активувалися за допомогою Games for Windows Live, зможуть використати ключ на звороті посібника з гри, щоб активуватись та оновитись до Grand Theft Auto IV: Complete Edition.

Цифрові копії з Games for Windows Live

Для ігор, що були активовані раніше через Games for Windows Live, гравцям доведеться створити новий або прив’язати наявний акаунт у Social Club замість Games for Windows Live, щоб оновитись до Grand Theft Auto IV: Complete Edition.

Примітка. Гравці, які намагаються встановити наявні копії Grand Theft Auto IV та активувати їх, можуть зіткнутися з порушеннями роботи, поки Grand Theft Auto IV: Complete Edition не стане доступною. Користувачам знадобиться доступ до Інтернету, щоб ввести код своєї копії гри.

Причина таких змін зрозуміла – Microsoft закриває свій сервіс Games for Windows Live. Але прикро чути, що Rockstar майже після 12 років прийняла рішення забрати весь мультиплеєр у GTA 4, а не зробити прив’язку мультиплеєрних акаунтів до Rockstar Social Club, як у GTA 5. Щоправда, це стосується тільки PC-версії GTA 4. Про консольні версії не сказано нічого.

Але в усьому слід вбачати хороше. Принаймні, гравцям не доведеться реєструвати зайвий акаунт у набридливому сервісі Games for Windows Live, щоб зіграти у GTA 4. І також не доведеться у Steam завантажувати окремо GTA 4 та Епізоди з Ліберті-Сіті, які об’єднаються в єдину гру.

А тим часом, до 19 березня, насолоджуймося останніми днями мультиплеєру GTA 4. На нашому сайті є рубрика статей про типи мультиплеєрних режимів у грі.

P.S.: піратські онлайн-сервери для GTA 4 ніхто не скасовує.