Місяць: Травень 2012

Новини сайту

Ексклюзивні проходження GTA III і San Andreas

Ексклюзивні проходження GTA III і San Andreas

Шановні користувачі! Як ви вже помітили, на нашому сайті викладено ексклюзивне проходження місій GTA III та GTA: San Andreas з українськими скріншотами. Велика подяка панові doctor_calabok за якісно та сумлінно виконану роботу!

Залишайтеся з нами. Попереду ще багато цікавого.

Read More
GTA 5Статті

Кілька головних персонажів у GTA 5?

Кілька головних персонажів у GTA 5?

Буквально наступного дня після появи на офіційному сайті Rockstar Games логотипу GTA V, відомий західній аудиторії блоґ Kotaku, посилаючись на деяке анонімне джерело, повідомив, що у грі буде не один головний герой, а декілька. Трейлер, що вийшов за кілька днів після цього, також не дав на це однозначної відповіді…

Read More
GTA 5Новини

Чергове пророцтво аналітиків

Аналітики продовжують гадати на кавовій гущі, намагаючись вгадати, коли ж Rockstar випустять GTA 5. Співробітники Wedbush Securities у своїй доповіді припускають, що гра вийде у жовтні цього року. Окрім всього, вони посилаються на вихід BioShock Infinite, яку відклали до лютого 2013 року, й спробу випустити у жовтні GTA 4, яку довелося відкласти до квітня 2008 через помилки у PS3-версії.

Оглядачі Інтернет-ресурсів стверджують, що ці аналітичні висновки найбільш логічні й більше за інших відповідають здоровому глузду та теперішньому станові речей.

Read More
GTA 5Новини

Думка Патчера

Думка Патчера

Майкл Патчер, фінансовий аналітик Wedbush Morgan, судячи з усього, виявив бажання приєднатися до числа колег-невдах, які вже провалилися, зробивши заяви стосовно появи GTA 5. Патчер у своєму шоу на GameTrailer говорив на тему ігор і приставок на майбутній виставці Е3 2012. Він отримав питання про те, коли ж усі зможуть пограти у нову частину GTA. На його думку, звичайно ж…

Read More