СССР втекли з поля бою, як підлі щури

СССР втекли з поля бою, як підлі щури

Матеріал стосується виключно комп’ютерної гри GTA 4. Сьогодні відбулась сутичка між кланами UA та СССР. Бій почався о 18:39. Війна, в якій немає переможців чи переможених…
Параметри гри : Аеропорт , 25 000 $. мітки тільки для команди. Всі знають, що в аеропорту нерівні умови для гри. Так ось… Лідирувала команда СССР з відривом у 2 400 $, і вони б виграли, але проблема не в тому. Проблема полягає у тому, що гравці їхнього клану випадково приєднувались до команди UA. Мало того, що так не повинно бути, вони ще бачили на радарі місцерозташування кожного з гравців нашого клану, та передавати інформацію про наше місцезнаходження своїм товаришам з клану СССР. ЦЕ СУВОРЕ ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ! І це внесло вагому фальсифікацію в результат бою. Таких випадків дезертирства було помічено не менше 5. От як це прокоментував CCCP Pashok (дезертир) : “Мне по***”.
ЯК МОЖНА ГОВОРИТИ ПРО ЧИЮСЬ ПЕРЕМОГУ, КОЛИ БУЛИ ЯСКРАВО ПОМІТНІ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ГРИ ЗІ СТОРОНИ СССР? Окрім того, гравцями обох кланів було помічено факт чітерства – зміна погоди. Отже ця гра не рахується. Невідомо, хто змінював погоду, і навіщо….
Я поставив ультиматум: виграє той, хто набере 25 000 $ (за умовами гри), або та команда, яка залишиться при грі, і не покине її за жодних обставин. Як ви самі прекрасно зрозуміли, СССР злякалися, напудили в штанці, і з ганьбою втікли з поля бою… Яка ганьба…. Жах, у мене немає слів!….
Ще одне…. Ці гравці (клан ссср) взагалі знахабніли! Кажуть, мов “ви покинули аеропорт – ви програли”. Щоб розвіяти цей міф, дивіться реальні межі аеропорту на скріні. ВІЙНА ТАМ, ДЕ Є ЗБРОЯ. Обмалював червоними смужками межі аеропорту, щоб їм беньки повилазили.

СССР втекли з поля бою, як підлі щури

СССР втекли з поля бою, як підлі щури

СССР втекли з поля бою, як підлі щури

Наступна інформація для тих, хто не вірить, що з гелікоптера можна стріляти безупину, просто затиснувши праву клавішу миші чимось….
Отже, стрільба з гелікоптера по системі Щупа-Лєпса (віднині запатентована):

СССР втекли з поля бою, як підлі щури

У цій грі було достатньо фальсифікацій, і відкрито судити про переможця не можна. І той, хто кричить: “А! Наша команда виграла, а ваша програла….”, той ще раз підтверджує – дурень думкою багатий.