Командні режими мультиплеєра

Розглянемо режими мультиплеєра, де треба грати командами:

КОМАНДНА М’ЯСОРУБКА
2-8 команд

Командні режими мультиплеєра

Гравці грають у команді, їхнє завдання – стерти у порошок інші команди за гроші. Виграє команда з найбільшою кількістю грошей у кінці раунду. Знищіть ворожу команду! При цьому не забувайте забирати гроші в убитих гравців. Адже так можна принести перемогу команді.

КОМАНДНА РОБОТА НА МАФІЮ
2-8 команд

Командні режими мультиплеєра

Ви входите до складу команди, що робить роботу за контрактом для мафії – навіть такі завдання як перевезення злочинців та викрадення авто. Працюйте в команді, щоб виконати контракт, перш ніж закінчиться час, щоб отримати нагороду. Ви, мабуть, захочете докласти усіх зусиль, щоб зіпсувати роботу іншим командам. Кожен контракт, який ви виконуєте, додає вашій команді грошей. Виграє команда з найбільшою кількістю грошей наприкінці раунду.

Підказка: забудьте про ввічливість. Саботаж протилежної команди збільшує ваші шанси на перемогу.

КОМАНДНЕ АВТОМОБІЛЬНЕ МІСТО
2-8 команд

Командні режими мультиплеєра

На карті повно припаркованих машин. Команди повинні викрадати їх та привозити до пункту призначення. Гроші за викрадені авто даються команді у залежності від стану авто: більше ушкоджень – менше грошей. Виняток з цього правила становлять деякі особливі машини, наповнені наркотиками, що дають певну суму грошей за доставку, не дивлячись на стан машини. Вашій команді доведеться привезти будь-які транспортні засоби, які захоче ваш бос. Виграє команда з найбільшою кількістю грошей. Усе просто.

Підказка: якщо можливо, вишліть кілька членів своєї команди, щоб перешкоджати суперникам та псувати їхні автомобілі. Менше грошей для них – більше успіху для вас.

КОПИ І БАНДИТИ
лише 2 команди

Командні режими мультиплеєра

Командний режим, у якому Бандити повинні привести свого боса до безпечного місця, а Копи намагатимуться спіймати його. Бос позначений хрестиком. Цей режим має 2 підрежими: “Всі за одного” та “Один за всіх”.

У підрежимі “Всі за одного” одна команда складається з Бандитів та Боса, інша – з Копів. Копи намагаються вбити Боса, а Бандити повинні захистити його. Копи виграють, убивши Боса, а Бандити – коли дістануться до машини з Босом і втечуть.
“Один за всіх” – це те саме, лише без Боса. Тут Копи виграють, убивши всіх Бандитів, а останні виграють, посадивши на машину усіх членів своєї команди. Лише 4 людей можуть утекти на машині. Гравці не можуть оживати у цьому режимі.

ВІЙНА ЗА СФЕРИ ВПЛИВУ
лише 2 команди

Це обмежений часом режим “захопити базу”. Є декілька баз на карті, які ви повинні захопити, знаходячись деякий час на їх території. Що більше гравців на базі, то швидше її можна захопити. Що більше баз захопить ваша команда, то більше грошей вона отримає. Якщо ворожа банда знаходиться на базі чи поблизу неї, ви не зможете захопити базу. Єдиний вихід – усунути ворогів. Виграє команда з найбільшою кількістю грошей наприкінці раунду.

Підказка: розширюйте свої території замість того, щоб захоплювати окремі шматочки землі. Постійно захищайте свої володіння. Дуже хороший метод блокувати доступ до захоплення бази – машинами.