GTA 4Мультиплеєр

Кооперативні режими мультиплеєра

Це режими мультиплеєра, у яких гравці грають самі за себе (тобто без команд), але тим не менш у кожному з режимів є своє завдання, яке гравці повинні виконати, діючи спільними зусиллями:

ПЕРЕШКОДЖЕННЯ
2-4 гравців
Настав час погрому. Проходить велика угода. Прямуйте туди зі своєю командою і знищіть обидві сторони. Схопіть товар і тікайте. Ніхто не повинен вас помітити, тому позбудьтеся усіх свідків. Виживіть самі, не потрапте до рук поліції і втечіть з великою часткою грошенят.

Підказка: ключ до успіху в цьому режимі – імпровізація. Не бійтеся пробувати нові методи для виконання завдання.

КАТОВА ПЕТЛЯ
2-4 гравців

Кооперативні режими мультиплеєра

Місія на одного гравця з елементами співпраці. Мафіозний начальник Кенні Петрович нелегально прилетів до Міжнародного аеропорту Френсіс, і хтось викликав лягавих. Яке ваше завдання? Доставте Петровича до безпечного місця. Але не все так просто. Вас переслідуватимуть загони спецназу Liberty City Police Department’s NOOSE (SWAT). У вас тільки три життя, тому намагайтеся не вмирати.

Підказка: вибирайтеся з аеропорту і не зупиняйтеся. Ви не зможете перестріляти усіх спецназівців, адже їхні загони безперервно поновлюватимуться, і їх неможливо буде зупинити. Натомість зосередьтеся на тому, щоб доставити Петровича (і себе також) до безпечного місця.

ПІДІРВАТИ ВСЕ 2
2-4 гравців
Режим Підірвати все 2 бере свій початок ще з GTA3, де була місія під назвою “Підірвати все” (Bomb da Base) – одна з найвидатніших місії у серії Grand Theft Auto. У режимі Підірвати все 2 ви і ваші колеги працюватимуть спільно, щоб підірвати велике вантажне судно. До цього додаються крадіжки автомобілів, переслідування поліції та перестрілки. Як і в режимі “Катова петля”, у вас є лише три життя. Після цього ви вилетите з гри.

Підказка: шукайте укриття і використовуйте середовище на свою користь, щоб просуватися на кораблі. Вороги з’являться несподівано там, де ви їх найменше очікуєте.