GTA 4Мультиплеєр

Вступ до мультиплеєра

Як відомо, у мультиплеєрі GTA IV можуть брати участь до 16 чоловік, проте у кожному режимі гри є свої кількісні обмеження. Налаштування кожної гри здійснює сервер. А свого гравця ви можете змінювати на власний смак. Можете навіть створити власного персонажа, задавши його колір волосся, стать, одяг тощо. Додаткові можливості вам відкриються у міру збільшення вашого рейтингу в Рейтингових мультиплеєрних іграх.

По суті, усі ігри випадкові. Ви вибираєте режим гри, і вас або закидує в уже розпочату гру, або ви створюєте власну гру. За вбивство іншого гравця ви отримаєте $100. У мертвого гравця можна підібрати приблизно $15. Якщо вас уб’ють, ви втратите $100. У рейтингових іграх, як і у всіх інших мультиплеєрних іграх GTA, вам потрібні гроші, щоб підвищити свій рейтинг. Необхідна для збільшення рейтингу кількість грошей різко зростатиме у міру того, як збільшується ваш рейтинг.

Як зайти в мультиплеєр.

Вступ до мультиплеєра

Щоб зайти в мультиплеєрну гру, вам потрібен мобільний телефон (це не проблема, оскільки мобілка у Ніко з’являється ще на початку гри). Щоб зайти до мультиплеєра, зробіть наступне:

1. Візьміть свій мобільний телефон (у грі, звичайно).
2. Зайдіть до телефонного меню.
3. Знайдіть пункт “Мультиплеєр”.
4. Увійдіть до мультиплеєрного підменю, де ви зможете увійти до рейтингових ігор, налаштувати свого персонажа або переглянути інструкцію з мультиплеєра.

Ця інструкція розповість вам усе, що потрібно знати перед початком мультиплеєрної гри, і допоможе підготуватися до динамічної гри з друзями у Grand Theft Auto.