GTA 4Відео

Створення кліпів у відеоредакторі GTA IV

Ексклюзивний відеоредактор у PC-версії Grand Theft Auto IV дозволяє вам робити відеокліпи з вашої гри (як у режимі синґлплеєра, так і в режимі мультиплеєра), а також редагувати ролики у режимі реального часу та зберігати їх у форматі WMV.

Коли ви помітили цікавий момент у грі, просто натисніть кнопку F2, і останні 30-45 секунд гри автоматично збережуться на жорсткому диску у вигляді сирого ролику. Тривалість відео можна змінювати у налаштуваннях.

Після цього зайдіть у відеоредактор, вибравши відповідну опцію в ігровому телефоні. Там ви зможете змінити кут камери, звук, швидкість та глибину поля – плюс можна додавати кольорові спецефекти та різні фільтри.

Створення кліпів у відеоредакторі GTA IV

Також ви можете об’єднати разом кілька ваших сирих роликів, щоб створити змонтоване відео. Додайте музику з гри, титри та ефекти переходу, щоб остаточно завершити кліп. А потім поділіться своїм шедевром, завантаживши його до Rockstar Games Social Club TV. Там ви зможете переглядати інші відео з Grand Theft Auto IV, опубліковані членами Соціального клубу, рейтинг та коментарі до відео, а також брати участь у різноманітних конкурсах.

Створення кліпів у відеоредакторі GTA IV