GTA 4Новини

Перші деталі про додатковий контент для Xbox 360

Перші деталі про додатковий контент для Xbox 360

Після багатьох місяців роздумів та припущень нарешті стало відомо перші точні відомості про додатковий контент для Xbox 360.

Контент буде називатися “Загублені та прокляті” (“Lost and Damned”). Цього разу головним героєм буде Джонні Клебіц (Johnny Klebitz), член банди байкерів Міста Свободи “Загублені”. Ось що сказав Ден Хаузер про новий контент:

“Джонні сильно відрізняється від Ніко, у нього зовсім інше тло,” – говорить Ден Хаузер, віце-президент творчого розвитку для Rockstar Games. “Я не можу розказати усіх деталей сюжету, оскільки ми не розповідатимемо надто багато подробиць перед релізом цієї гри. Але можу сказати, що сюжет розкриє вам Місто Свободи з іншого боку.”

Контент з’явиться у мережі Xbox Live 17 лютого 2009 року. Для цього власникам Xbox 360 знадобиться оригінальна GTA 4, а також потрібно бути зареєстрованим у мережі Xbox Live. Ціну нового контенту ще невідомо.

Окрім нових місій, де ви будете грати у ролі байкера Джонні, у новому контенті з’являться нові режими мультиплеєра, нові види зброї, нові машини та нова музика.

Джерела: usatoday.com, videogaming247.com.
Офіційний прес-реліз Rockstar Games