Стриптиз у GTA: V

Стриптиз у GTA: V

У GTA: V гравцю доступний лише один стриптиз-клуб під назвою Vanilla Unicorn. Також у грі є три інших подібних заклади, але відпочивати там не можна. Перший з них це Hornbills, в який, судячи із заставок, частенько ходить Франклін. Другий – The Hen House, який може придбати кожен із трьох протагоністів. А третій – Pitchers. Гей-клуб у районі Vinewood, який також можна придбати.

Читати далі

GTA World на YouTube

Якщо ви шукаєте відпроходження ігор зі своєї улюбленої серії, тоді вам обов’язково слід підписатися на наш Youtube-канал. За декілька років було записано та викладено проходження до GTA: 3, GTA: Vice City, GTA: San Andreas та GTA: IV. Також згодом будуть додані проходження GTA: Episodes of Liberty City і GTA V. Усі ігри мають субтитри, що перекладені українською мовою. Плейлисти проходжень можна знайти у повній версії цієї новини. Не забувайте, що ваша підписка та будь-яка активність стимулює нас активніше займатися Youtube-каналом та сайтом в цілому.

Читати далі

Телефонні пранки з персонажами GTA

Технопранк – один із видів пранків, телефонних розіграшів, де пранкер безпосередньо не приймає участі у розмові, а використовує завчасно заготовлені аудіозаписи з вирізаними фразами з відео, ігор чи фільмів. Іноді з подібних розіграшів виходять цікаві та смішні розмови. Саме тому даний вид пранків давно вже став найулюбленішим у інтернет-користувачів.

Читати далі

Miracle Of Sound

Гевін Данн – засновник та єдиний учасник групи Miracle Of Sound, що неодноразово радував фанатів GTA своєю творчістю. Якщо ви ніколи не чули його пісень, то пропонуємо виправити ситуацію. Гевін любить записувати музику у різних жанрах та переважно присвячує її комп’ютерним іграм. Деякі з його пісень виходять смішними, деякі серйозними, але незмінним залишається одне – в проекті Miracle Of Sound він намагається передати атмосферу кожної гри, а також колорит її персонажів.

Читати далі

6 причин придбати ліцензійну копію GTA V

6 причин придбати ліцензійну копію GTA V

Звісно, з нестабільною економічною ситуацією в нашій країні мало, хто хоче витрачати кровно зароблені гроші на ігри. Проте давайте розглянемо причини чому все-таки слід порадувати себе покупкою GTA V.

Читати далі