Інтерв’ю Дена Хаузера з IGN

Інтерв'ю Дена Хаузера з IGN

Цитата з фото:
Чи є майбутнє у ігор Rockstar на iOS?
Я не думаю, що ми переключимо свої розробки у цей бік. Ми любимо консольні ігри, і нам здається, що такий формат підходить ідеально для того, що ми робимо. Я віддаю перевагу грі на дивані, а не в автобусі.

У день завершення тижня GTA V портал IGN опублікував інтерв’ю, яке він проводив місяць тому з креативним віце-президентом Rockstar та сценаристом GTA Деном Хаузером…

Читати далі

GTA: Vice City для Android та iOS 6 грудня

GTA: Vice City для Android та iOS 6 грудня

Нещодавно ми повідомляли про те, що Rockstar хоче випустити свою гру GTA: Vice City на мобільні платформи Android та iOS. Вона матиме назву “Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary Edition” на честь 10-ліття цієї гри. Вчора стало відомо дату появи гри на мобільних платформах та її ціна.

$4,99 — ціна GTA: Vice City в App Store та Google Play. Ви зможете придбати її з 6 грудня (чудовий подарунок для хлопців, правда? bully ). Спеціальна версія Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary Edition буде підтримувати сучасні смартфони та планшети з HD-дисплеями. Крім того, Rockstar покращила моделі персонажів, систему освітлення і деякі інші графічні доробки. Систему прицілювання перероблено спеціально для мобільних пристроїв. Також у грі нас буде чекати унікальна система налаштування керування, яка дозволить гравцеві налаштувати керування під себе.

Офіційний список пристроїв, що будуть підтримувати гру, наведено у повній новині…

Читати далі

Ден Хаузер стимулює вас

Вибуховий викид інформації стосовно GTA 5 цього місяця продовжується інтерв’ю з креативним директором Rockstar Games Деном Хаузером у New York Times. Сама стаття занадто сильно заглиблюється у деталі прес-демо гри, яке отримала газета, але вона все ж містить досить цікаву розмову з Деном…

Читати далі