А тим часом на планеті GTA 5…

А тим часом на планеті GTA 5...

Зовсім нещодавно, всього кілька днів тому компанія-видавець майбутнього хіта продажів Take-Two Interactive опублікувала свій черговий фінансовий звіт. Цей звіт, як ви могли здогадатись, не обіцяє нічого хорошого як для компанії, так і для очікуваної GTA 5…

Читати далі

GTA III на PlayStation 3

Офіційний блоґ PlayStation підтвердив реліз Grand Theft Auto III в онлайн-службі PlayStation Network. Гра мала з’явитися ще вчора у американському сегменті магазину цифрового контенту в розділі PlayStation 2 Classic за ціною $9.99. Нагадаємо, що це означає перенесення PS2-версії “як є”, тобто без додавання трофеїв, HD-текстур та інших покращень – реліз має повністю співпадати з оригінальним продуктом на PlayStation 2 чи на першому поколінні PS3 (коли вона ще вміла апаратно емулювати ігри своєї попередниці). Вихід GTA3 в інших локальних підрозділах PSN швидше за все відбудеться трохи пізніше, відповідно до регіональних графіків оновлення асортименту цифрових магазинів.

Читати далі

Підтримайте Epsilon Program, купивши футболку

Підтримайте Epsilon Program, купивши футболку

А ви вже зробили благодійний внесок на підтримку єдиної справжньої релігії Америки? Чи, може, хочете зробити ще один? Тепер ви можете виявити свою підтримку, придбавши одну зі спеціальних лімітованих футболок. Як? Надіславши всього $20/£18 через Rockstar Warehouse. Ми запевняємо, що ви отримаєте подарунок від KIFFLOM у вигляді футболки з написом THE TRACT IS NOT YET WRITTEN (тракт іще не написано).

Читати далі

Liberty Gangnam Style

Останнім часом дуже популярним став кліп на пісню “Gangnam Style” – від неї просто нікуди не подітися! Це хітова корейська поп-пісня, що розповсюджується в Інтернеті скаженими темпами, і на неї вже зроблено чимало пародій. Зрозуміло, що поява версії, відтвореної у Grand Theft Auto, була лише справою часу…

Читати далі

Новий рімейк трейлера GTA 5

Польський фанат KetothPL частково заповнив прогалину інформаційного вакууму довкола Grand Theft Auto 5. Він трохи погрався і зробив рімейк трейлера GTA 5 у четвірці, але за допомогою модифікації GTA 4: SA. Тим не менш, дивимося й насолоджуємося графікою середини початку нового тисячоліття.

Читати далі

Нова партія шпалер від Rockstar

Нова партія шпалер від Rockstar

Чи давно ви змінювали шпалери на робочому столі свого ПК/ноутбука/телефона? Хлопці з Rockstar вирішили, що давно, і випустили нову серію шпалер, присвячену собі – “Splash Series”. Крім того, ми публікуємо також дві попередні серії під назвами “RGB Series” і “Machine Series”. Для вас шпалери на будь-який смак, колір і різноманітного розміру. Ми наводимо шпалери розміром 1280х1024…

Читати далі

Українське відеопроходження GTA: San Andreas!

Користувач doctor_calabok почав викладати на нашому YouTube-каналі українське відеопроходження GTA: San Andreas. Воно регулярно поповнюється. Доступно у форматі 720p (HD).

Підписуйтесь на наш канал, щоб слідкувати за оновленнями!

Читати далі

Початок українізації Max Payne 3!

Один з активних учасників нашого сайту Мак Тейлор почав роботу над новим і досить цікавим проектом – українізація Max Payne 3! Наразі перекладено вступне відео і початок 1-ї глави. Також ведеться переклад інтерфейсу гри. Звісно, переклад ще може мати неточності, зокрема, бракує українських літер “ї” та “є”, але загалом наступне відео повинно вас зацікавити:

Побажаємо успіху і натхнення в перекладі! Ми усі вболіваємо і підтримуємо цей проект.

Читати далі

Трейлер GTA 5 у Battlefield 3

Гадаємо, ви всі пам’ятаєте трейлери GTA 5, зроблені у Minecraft і GTA 4. Певно, дана тема буде ще довго втілюватися у різноманітних іграх сучасності. Наприклад, на YouTube-каналі користувача Ketegano15 з’явився трейлер, перезнятий у Battlefield 3…

Читати далі

Піар-кампанія GTA 5?

Піар-кампанія GTA 5?

Фінансові збори компанії Take-Two Interactive пройшли, не виправдавши очікувань фанатів GTA. І багато хто думає, що нема чого обговорювати, але це не так. На початку серпня один з користувачів GTAForums під ніком T777 виявив, що Rockstar Games оновили сайт колись вигаданої релігійної секти Epsilon Program, що діє в ігровому світі GTA: San Andreas. Сайт Epsilon Program було створено в далекому 2004 році у якості другорядної частини піар-кампанії GTA: San Andreas. Після невеликого оновлення на початку серпня сайт отримав офіційний Twitter-акаунт, де досить часто з’являються своєрідні твіти.

Це виглядає так, ніби Rockstar Games включили Epsilon Program до піар-кампанії GTA 5. Оновлення сайту і поява Twitter-акаунту свідчать також про те, що сама піар-кампанія з новим трейлером, скріншотами та подробицями з’явиться вже досить скоро.

Читати далі