GTA 5Новини

Take 2 набирає акторів для GTA 5?

Нова порція чуток про GTA 5. Журналістам блоґу Ripten вдалося дізнатися, що компанія Take 2 розмістила в Інтернеті оголошення про набір акторів для загадкового проекту. Усього потребується п’ять осіб. Усі вони повинні проживати на території США, а саме:

Чоловік віком 18-25 років, який зіграє персонажа на ім’я Метью – ліберала, що свято вірить у таємну змову республіканців, які прагнуть розвалити Америку.

Чоловік віком 30-40 років, який зіграє неприємного персонажа на ім’я Джоуз, що ненавидить цивілізацію і любить дику природу.

Чоловік віком 40-45 років, який зіграє персонажа на ім’я Джеймс Педестон, любовного активіста, що вийшов нещодавно з індонезійської в’язниці.

Жінка віком 20-25 років, яка зіграє Саманту, одержиму сексуальними вечірками дівчину, яка завжди мріяла стати голівудською зіркою.

Підліток віком 10-15 років, який зіграє Ентоні, що виступає за права підлітків на вживання алкоголю і заняття сексом. winked

Цікаво, що Джеймс Педестон був ведучим передачі “The Wild Traveller” (“Дикий мандрівник”) на радіо WCTR в GTA San Andreas.

Саме оголошення можна переглянути тут. Оголошення дійсне до 30 квітня 2011 р. Але наразі Take 2 прибрала свою назву із заголовка оголошення. Спочатку воно виглядало ось так:

Take 2 набирає акторів для GTA 5?