GTA 5Новини

Ґілберт Готфрід озвучить головного героя GTA 5?

Ґілберт Готфрід озвучить головного героя GTA 5?

Американський комедійний актор Ґілберт Готфрід (Gilbert Gottfried) підтвердив факт розробки GTA 5.
У своєму мікроблозі на сайті Twitter Ґілберт написав: “Я щойно дізнався, що буду озвучувати головного героя Grand theft auto 5!”.

Незабаром після публікації повідомлення було видалено, але перед цим його помітили журналісти ресурсу thenobleeskimo.com, які звернулися за коментарями до компанії Rockstar North. У відповідь рокстарівці надіслали журналістам обкладинку фільму Problem Child (“Проблемне дитя”) 1990 року випуску, де Ґілберт зіграв надокучливого містера Пібоді. Також він з’явився і у наступній частині – “Проблемне дитя 2” знову у ролі містера Пібоді, який цього разу був директором школи.

Варто зазначити, що пан Ґілберт любить розкидатися словами. На початку цього місяця він невтішно відгукнувся про події в Японії, після чого йому довелося вибачатися за свої слова.

До того ж, важко повірити, що людину, яка озвучила папугу в мультсеріалі “Алладін” і дятла в мультсеріалі “Тимон і Пумба”, запросили озвучувати головного героя GTA 5. Якось не дуже його голос клеїться до “крутого мафіозі”.