Інше

Не стало 8-Ball’а

Не стало 8-Ball'а

Не стало 8-Ball’а. Хто грає в Grand Theft Auto уже давно, повинен чудово пам’ятати персонажа з GTA 3 на прізвисько 8-Ball (м’яч під номером 8 є вирішальним в американському більярді).

Взагалі, як персонаж, він був у трьох іграх: GTA III, GTA: Advance і GTA: Liberty City Stories. Він відомий як темношкірий хлопець, трохи божевільний і схиблений на вибухових речовинах.

Саме з 8-ball’ом ми вступили, а точніше, в’їхали у величезне Місто Свободи, що стало для багатьох мало не другим рідним містом. Саме з 8-Ball’ом на задньому сидінні у ролі в’язня ми вперше тікали від поліції, збивали людей (випадково, звичайно ж) і, затиснувши пробіл, входили в поворот на спритній машинці Kuruma.

І ось тепер його не стало. Точніше, не стало Кіта Елама (Keith Elam), американського репера, який подарував голос і свою манеру поведінки 8-Ball’у. Йому було лише 43 роки. Рак.

Можливо, багато хто з вас про нього й не знали. Інші й не згадували. Та й сам Кіт, напевно, навряд чи надавав цій роботі особливу роль у своєму житті. Але, тим не менш, його персонаж, його поява в Grand Theft Auto, не були рядовими і заслуговують, принаймні, поваги.

Земля йому пухом.