GTA 4Статті

Епізоди Міста Свободи: трохи підсумків

Епізоди Міста Свободи: трохи підсумків

GTA IV: Епізоди Міста Свободи: трохи підсумків. Як не сумно це говорити, але все ж затриманий у часі реліз Епізодів для PC і PS3 не став для ігрового світу якимось відкриттям чи бомбою.

Та й, якщо відверто, реліз Епізодів на Xbox 360 не викликав очікуваного ажіотажу, навіть серед фанатів Grand Theft Auto. Про це вже говорилося раніше, тому заглиблюватися в роздуми: навіщо, чому, та як – уже набридло, залишмо цю тему для аналітиків.

Тим часом виходять огляди на PS3/PC версії Епізодів. Практично всі ігрові видавництва ставлять грі найвищі оцінки. З останніх оглядів – 5 з 5-ти від G4TV і Yahoo! Games. Великобританський GamesMaster ставить 97/100 балів. GameFocus не скупиться на 9 / 10.

«Одні з найкращих аддонів, які ви коли-небудь бачили», кажуть одні. «Ви неодмінно повинні зіграти в GTA 4: Episodes from Liberty City», говорять інші.

Більшість цих рецензій базуються на PS3 версії. На жаль, ПК на заході здебільшого використовують для фейсбуку та WoW. Про це говорить уперта статистика з тієї ж Британії.

І ось вам останній топ ігрових продажів на туманному Альбіоні, який відводить Епізоди Міста Свободи на третій рядок у десятці кращих. На першому місці Splinter Cell: Conviction.

Але цікаво не це, а те, що 90% копій Епізодів, проданих у Великобританії, саме для PlayStation 3.