GTA 4Статті

Перші подробиці про БпгТ

Перші подробиці про БгпТ з’явилися у газеті “USA Toda”, а також новий скріншот, якого раніше ніде не було. На скріні зображено Луї Фернандо Лопеса:

Перші подробиці про БпгТ

Голубий Тоні – наркоман, і Луї повинен робити для нього певні завдання, щоб покінчити з боргами. Але “Тоні стає дедалі більше залежним, і йому стає важче контролювати себе,” – каже директор Rockstar Ден Хаузер.

Під час однієї з місій Луї вистрибує з парашутом з гелікоптера на хмарочос із скляними вікнами. Усередині він висаджує шлях до своєї цілі на кілька поверхів нижче, потім убиває свою ціль, яка потім вилітає через розбите вікно. Луї стрибає за ним з парашутом, який допомагає йому дістатися до безпечного місця.

В іншій місії Луї стрибає з моста на дах поїзда, що рухається, і відчіпляє один з вагонів для марнотратного маніяка-колекціонера артефактів. Після цього вертоліт піднімає і забирає геть відчіплений вагон метро.

Луї розривається між друзями, родиною та його пошуком влади і багатства. Але що вище він піднімається у соціальних колах Міста Свободи, то більше він дізнається, що у верхівки суспільства є свої проблеми.

Rockstar постаралася насичити цей аддон екшном, божевіллям та гумором значно більше, ніж попередні контенти GTA IV.

Повну статтю можна прочитати тут.