GTA 4Статті

GTA IV – найкращий витвір 21-го століття?

GTA IV - найкращий витвір 21-го століття?

Чи є GTA IV найкращим витвором 21-го століття?
Ну найперше – це важко сказати, оскільки 21-ше століття ще не закінчилось smile
Але ні компанія Rockstar, ані брати Хаузери не дають нам на це питання чіткої відповіді. Але критики кажуть, що це цілком логічне питання.

“Погляньте на кінематограф у 1908 року — тоді не було звуку, не було кольорів і були обмежені ідеї кіно. І якби у той час хто-небудь сказав, що у 20-му столітті кінематограф витіснить літературу, то багато хто б засміявся,” – говорить Кріс Свейн (Chris Swain), асистент професора інтерактивних ігрових програм у USC School of Cinematic Arts. “Ігри можуть витіснити кіно у 21-му столітті. Але це треба розглянути детальніше.”

Кірі Міллер (Kiri Miller) з Brown University зазначає, що радіо у “GTA IV” дозволяє гравцям обирати власну музику: скажімо, швидкий рок-метал для перегонів з поліцією, або легкий хіп-хоп для нічної екскурсії по місту. Завдяки можливості вибирати радіостанцію гравці можуть створювати собі відповідний настрій у грі… “У ‘GTA IV’ радіо більш інтерактивне для гравців, ніж у San Andreas” – каже Міллер, – “і це, на мою думку, велике досягнення.”

А тепер фішка, про яку дійсно варто задуматись: “Книжки дозволяють нам уявити неможливе. Фільми дозволяють нам побачити неможливе. Ігри дозволяють нам зробити неможливе.” Отож, вперед грати!

Джерело: kotaku