Інше

Ден Хаузер розповів, чому Rockstar так і не схвалила фільм про GTA

У нещодавньому інтерв’ю на Kotaku, співзасновник Rockstar Games Ден Хаузер розповів про потенційні екранізації Grand Theft Auto і Red Dead Redemption.

За словами топменеджера, керівництво неодноразово обговорювало ідею зняти фільм, але щоразу це заходило у глухий кут.

Як причину Хаузер назвав великі репутаційні ризики. Компанію не цікавила короткострокова можливість заробити гроші, якщо є ризик того, що за франшизою знімуть поганий фільм.

“Після декількох некомфортних переговорів ми ставили запитання: а навіщо нам це робити? Ми могли б подумати: ви описали, як знімаєте фільм, а ми не маємо жодного контролю і беремо на себе величезний ризик, за який зрештою доведеться платити чимось, що належить нам.

Вони думали, що ми з радістю погодимося, але це було не так. У нас було те, що ми вважали інтелектуальною власністю вартістю у декілька мільярдів доларів, і питання грошей ніколи не мало сенсу. Ризик ніколи не мав сенсу. У ті часи вважалося, що за іграми роблять лише фільми низької якості”, — розповів Ден Хаузер.

Нині якість ігрових адаптацій помітно зросла — за останні роки ми побачили багато якісних робіт, включно з серіалами за The Last of Us і Fallout.

Після звільнення з Rockstar Хаузер заснував студію Absurd Ventures, яка працює над неанонсованою грою та аудіосеріалом A Better Paradise.