Інше

Rockstar Films – кіностудія Rockstar Games

Rockstar Films - кіностудія Rockstar Games

Наприкінці минулого року компанія Take-Two подала в United States Patent and Trademark Office (Державний офіс інтелектуальної власності США) документи на реєстрацію торгової марки Rockstar Films, які нещодавно було затверджено. Далі представлено опис продуктів, які можуть виходити під цією торговою маркою: «Фільми різних жанрів: екшени, пригодницькі, драми, комедії, дитячі та документальні. Відео на дисках та інших носіях».

Крім того, Take-Two придбала права на домени RockstarFilms.com і RockstarFilms.net. Тож чекаємо екранізацій GTA і Red Dead Redemption!

Перша в черзі на можливу екранізацію, звичайно ж, серія Grand Theft Auto. Нагадаємо, що раніше вже ходили чутки про фільм за мотивами «великого автозлодія», до якого приписували Емінема.

Сучасні ігри Rockstar і так більше схожі на кіно, ніж на звичайні бойовики, так що студії давно варто взятися за кінокамеру. На основі двигуна Red Dead Redemption вона раніше зняла справжній короткометражний вестерн, який показували по телебаченню.

Може, хоч хтось гідно перенесе комп’ютерну гру на екрани кінотеатрів winked

Нагадаємо, що перед цим до Голівуду вже подалася компанія Ubisoft, яка у травні повідомила про відкриття студії Ubisoft Motion Pictures – остання буде займатися адаптацією ігрових брендів для телебачення й кіно.