GTA 4Статті

Огляд GTA IV від Kikizo

Огляд GTA IV від Kikizo

Популярний ігровий вебсайт Kikizo сьогодні опублікував свій огляд Grand Theft Auto IV для PC. Цей сайт відомий своїми дуже детальними оглядами. Цього разу він також висвітлив усі деталі гри. На жаль, там немає нічого нового, вартого уваги. Попередній огляд від IGN уже окреслив основні деталі, а огляд від SPOnG був зосереджений на відеоредакторі. Про це Kikizo також пише, а також про покращені можливості графіки.
Одна маленька деталь про відеоредактор, варта уваги, – це те, що він може створювати високоякісні відео 720p та 1080p, так само як і (мабуть) відео низької якості для ‘Web’. На жаль, редактор може тільки створювати WMV-файли, хоча Kikizo не мали змоги протестувати, як це працює, адже ця функція була відключена у бета-версії, яку вони грали.

Також ще кілька цитат:

“Без сумніву, графіка неймовірна. Лише тепер, порівнявши з версією гри для Xbox 360, ми зрозуміли, на скільки тут вона покращена.
Мова йдеться про високу деталізацію листя на деревах, адже тепер кожен листок видно окремо. Лише тепер, після багатьох місяців, ми увімкнули консольну версію гри і вперше помітили, що вона виглядає порівняно застарілою.
PC-версія має широке графічне меню. Якість текстур можна встановлювати на високий рівень або низький, є можливість налаштовувати якість тіні, фільтра текстур, відображення та води – загалом 4 опції.
Область видимості, область деталізації, щільність тіні та відстань світла можна встановлювати від 1 до 100. І найцікавіше те, що сюди входить також щільність трафіку на дорогах. Це дещо змінює поводження гри. Цікавий факт: Rockstar повідомила, що у консольних версіях гри щільність трафіку сягала лише 33% (уявіть, що буде при 100%).
Літаючи над Algonquin і оглядаючи краєвиди, ми були вражені побаченим. Видно буквально усю карту – усі острови. Це зовсім відрізняється від польотів на вертольоті на консольних версіях.
Якість текстур набагато краща. Во можете бачити і читати реклами на станціях метро, написи у будівлях та логотипи на товарах, яких ви раніше навіть не помічали.”

Повну статтю можна прочитати тут.