GTA 4Мультиплеєр

Режими змагань у мультиплеєрі

У цих мультиплеєрних режимах є одне спільне правило: кожен сам за себе!

М’ЯСОРУБКА
2-16 гравців

Режими змагань у мультиплеєрі

Це цілковита свобода для всіх! Використовуйте будь-яку тактику, щоб убити всіх суперників. Битва обмежена на певних територіях Міста Свободи, щоб зберегти гру напруженою.

Підказка: як і в режимі Командна м’ясорубка, у цьому режимі перемагає той, у кого найбільша кількість грошей, а не той, хто заробив найбільшу кількість убивств. Не забувайте підбирати гроші у вбитих гравців!

РОБОТА НА МАФІЮ
2-8 гравців

Режими змагань у мультиплеєрі

Ви працюєте на мафіозного начальника Кенні Петровича, який дає завдання через мобільний телефон. Ви змагатиметеся з іншими гравцями у серіях міні-завдань. Наприклад, привезти людей, знищити ціль або навіть знайти і ліквідувати дюжину жертв у різних місцях.

Підказка: інші гравці не можуть виконувати місії для Петровича, якщо вони мертві.

АВТОМОБІЛЬНЕ МІСТО
4-16 гравців
Петрович завжди отримує те, чого прагне. У цьому режимі ви будете змагатися з іншими гравцями і привозити Кенні Петровичу ті автомобілі, які він хоче. Мета виправдовує засоби, тому зробіть усе, щоб викрасти усі машини. Як і в режимі “Командне автомобільне місто”, кількість ваших грошей залежить від кількості привезених машин.

Підказка: на відміну від режиму “Командне автомобільне місто”, ви не можете покладатися на свою команду у цьому змаганні. Тому не гайте часу. Захопіть усі машини і доставте їх, куди треба!

ВІЛЬНИЙ РЕЖИМ
1-16 гравців
Те саме, що режим синґлплеєра, тільки ви можете грати зі своїми друзями. Цілковита свобода для всіх. Жодних правил, жодних завдань, жодних очків. Можете робити усе, що заманеться. Пам’ятайте, що вільний режим допустимий лише у нерейтингових іграх.