GTA 4Мультиплеєр

Типи мультиплеєрних ігор

Типи мультиплеєрних ігор

ЗВИЧАЙНА ГРА
Звичайна гра дозволяє вам грати проти інших GTA-ґеймерів у будь-якому з можливих режимів мультиплеєра. У цьому типі мультиплеєрних ігор не має значення, хто скільки очок набере. Це чудовий спосіб розслабитись, отримати задоволення, поспілкуватися в чаті з іншими людьми та просто грати Grand Theft Auto, щоб відчути, що таке Grand Theft Auto. Це також хороший спосіб набратися навиків у різних режимах мультиплеєра, перш ніж переходити до Рейтингових ігор.

РЕЙТИНГОВА ГРА
Рейтингові ігри підходять для тих, хто потребує заохочення. Кожна рейтингова гра ставить вас на рівні з суперниками, які змагаються за перемогу. Тут уже немає слова “задоволення”. Щоб підвищити свій рейтинг у рейтингових іграх, вам потрібно заробити необхідну кількість грошей. І в міру збільшення вашого рейтингу ця необхідна сума різко зростає. Максимальний рівень рейтингу дорівнює 10. Також у міру проходження вам відкриються додаткові можливості (зокрема, одяг) для вашого мультиплеєрного персонажу.

КОМАНДНА ГРА
Це різновид Вільного режиму мультиплеєра. Тільки тут учасники можуть брати участь у грі лише по запрошенням. Саме так. Використовуючи мережу PSN або Xbox Live ви можете надсилати іншим гравцям запрошення на ту чи іншу гру. У командній грі всі учасники опиняються в одній команді і воскресають разом в одному місці (при чому у всіх є по одній зброї кожного типу, усім доступні машини, аптечки та броня). У командній грі немає поліції. Як видно з назви, командна гра чудово підходить для того, щоб покататися по Місту Свободи і створити там повний хаос!..