GTA: Vice City StoriesПроходження

Перегони Turismo

Перші п’ять перегонів “Turismo” стануть доступними для проходження в автосалоні Sunshine Autos, розташованому в районі Little Havana, після місії “When Funday Comes”. Станьте на рожевий маркер, щоб вибрати змагання, а після завершення поверніться сюди знову, щоб отримати нове.

Перегони Turismo
Escobar Run-Way

Вступний внесок: $100
Винагорода: $500
Тип: мотоциклетний заїзд
Кількість кіл: 2

Корисні поради: як і в будь-якому іншому мотоциклетному заїзді, намагайтеся уникнути зіткнень з машинами. Вам нададуть досить часу, щоб піднятися і осідлати свою двоколісну машину, але доведеться неабияк попрацювати, щоб компенсувати втрачені секунди.

Downtown Showdown

Вступний внесок: $150
Винагорода: $600
Тип: автомобільний заїзд
Кількість кіл: 2

Корисні поради: це швидкісний заїзд по діловому кварталу Vice City. На довгих прямих дорогах машина розвиває велику швидкість, тому стежте за трафіком і постарайтеся не пропустити потрібний поворот.

Port Sports

Вступний внесок: $200
Винагорода: $800
Тип: мотоциклетний заїзд
Кількість кіл: 2

Корисні поради: досить проста траса з довгими і широкими прямими дорогами, де є місце для маневрів. Проте будьте обачними у портовій частині – ширина дороги там невелика, а великовантажного транспорту вистачає.

Rum & Salsa Sting

Вступний внесок: $250
Винагорода: $1000
Тип: автомобільний заїзд
Кількість кіл: 1

Корисні поради: довгий круїз по кубинському кварталу. Зверніть увагу на те, що тут всього одне коло, і у вас не буде можливості виправити які-небудь помилки після нього. Траса вельми складна, з великою кількістю поворотів. Догоги тут вузькі, а машин інколи зустрічається багато. На початку заїзду не варто гнати щодуху, але і не можна впускати суперників із виду, тут головне – зберегти машину на завершальні частини дистанції.

Cuban Wheels

Вступний внесок: $300
Винагорода: $1200
Тип: мотоциклетний заїзд
Кількість кіл: 2

Корисні поради: друга екскурсія в кубинський квартал, але цього разу на мотоциклах. Постарайтеся не вилітати на зустрічну в «сліпих» поворотах.

Карта з чотирма подальшими заїздами з’явиться одночасно з першою, але вони стануть доступними тільки після відкриття східного острова, якщо ви не знайдете спосіб потрапити туди раніше. Заповітний рожевий маркер знаходиться поряд з парком розваг у районі Vice Point.

Перегони Turismo
Fools Rush

Вступний внесок: $350
Винагорода: $1400
Тип: автомобільний заїзд
Кількість кіл: 2

Корисні поради: це перший із заїздів на східному острові. Будьте обачні на першому повороті, а також в «шпильці» біля торгівельного центру. На прямій уздовж пляжу можна непогано розганятися – ширина дороги дозволяє.

High Stakes Highway

Вступний внесок: $400
Винагорода: $1600
Тип: мотоциклетний заїзд
Кількість кіл: 1

Корисні поради: аналог заїзду по кубинському кварталу на західному острові, але на мотоциклах, що, звичайно, приносить свої складнощі. Постарайтеся відірватися від суперників на стартовій прямій і обережно минути перші повороти. Будьте обережні на мостах – при дуже великій швидкості мотоцикл підкине вгору і ви можете влетіти в який-небудь позашляховик. Краще втратити декілька секунд на гальмуванні, ніж програти перегони внаслідок падіння.

Asphalt Assault

Вступний внесок: $450
Винагорода: $1800
Тип: мотоциклетний заїзд
Кількість кіл: 2

Корисні поради: технічно непроста траса. Дороги тут вузькі, а уздовж бордюру встановлені ліхтарні стовпи, зачіпати які небажано.

Supercharged Circuit

Вступний внесок: $500
Винагорода: $2000
Тип: автомобільний заїзд
Кількість кіл: 2

Корисні поради: подібно до попередньої, але змагатися на цей раз доведеться на автомобілях. Оскільки довгих прямих тут немає, концентруйтеся на проходженні поворотів з мінімальними втратами часу.