GTA: Vice City StoriesПроходження

99 повітряних кульок

У Vice City Stories розробники вирішили підійти з гумором до вибору того, що ж буде у грі слугувати замість традиційних таємних пакунків. І пожартували над самими собою і попередньою GTA: Vice City.

Нагадаємо, що у грі 2002 року на радіо Wave 103 звучала композиція “99 Luftballons” у виконанні німецької співачки Nena. Оригінальна назва пісні перекладається з німецької як “99 повітряних кульок”, але на хвилі успіху вийшла англомовна версія цієї пісні, яка отримала назву “99 Red Balloons” – “99 червоних повітряних кульок”. Слово “червоний” було додане в англійський текст для того, щоб зберегти розмір такту, проте багато хто сприйняв це як натяк на комуністичну загрозу, оскільки сама пісня була протестом проти «Холодної війни».

Було вирішено: не варто пропадати красивій пісні в запорошеному минулому. Розробники VCS узяли і нагадали про неї дев’яносто дев’ятьма червоними кульками, які ширяють у повітряному просторі Вайс-сіті зразка 1984 року. Якраз у той час англомовний варіант композиції три тижні підряд очолював британський хіт-парад синглів.

Зрозуміло, підвішені кульки в Vice City Stories не просто так на втіху дітворі – усі вони мають бути зібрані, щоб ви змогли пройти 100% гри. Ваше завдання полягає у тому, щоб збити всі кульки з будь-якої вогнепальної зброї. Найкращий вибір – снайперську гвинтівка (звичайна або з лазерним прицілом).

За відсутністю снайперки на початковому етапі гри можна користуватися далекобійною штурмовою рушницею Assault Rifle (те саме, що і M4). Проживання головного героя на військовій базі дозволяє безкарно “випадково переїхати” декілька солдатів і забрати у них зброю. Врешті-решт підійде і AK, хоча багато високо розташованих кульок йому не під силу.

Щоб процес збирання минав цікавіше, розробники оцінили одну успішно пробиту кульку в $250, а за кожних 10 знищених куль передбачено різні бонуси, які з’являтимуться біля чотирьох основних місць збереження: ‘Barracks’, ‘101 Bayshore Avenue’, ‘The Compound’ і ‘The Clymenus Suite’.

Єдина особливість є біля казарми, біля якої генеруватимуться лише перші 6 винагород, скільки б куль ви не луснули. Але оскільки це тимчасовий притулок на короткий проміжок гри, то турбуватися немає про що. Як тільки переїдете у “громадянське” житло, усі трофеї в повному об’ємі красуватимуться біля житла!

Ось повний список винагород, які опиняться у вашому розпорядженні після того, як ви луснете певну кількість кульок:

10 – Пістолет
20 – Пістолет-автомат “Скорпіон”
30 – Обріз
40 – Коктейль молотова
50 – Автомат Калашникова
60 – Бронежилет
70 – Вогнемет
80 – Револьвер з оптичним прицілом “Equalizer”
90 – Снайперська гвинтівка
99 – Ручний кулемет M249

Залишається лише додати, що до відкриття східного острова вам будуть доступні лише 47 кульок.