GTA: San AndreasЧіти

Таємниці GTA: San Andreas

Таємниці GTA: San Andreas

Одна з найприкольніших таємниць у GTA: San Andreas – це НЛО. У центрі міста Las Venturas, неподалік від Кам’яного графства є непримітна Таверна Live Probe. Проте, якщо ви зайдете всередину, то побачите на стінах безліч фотографій очевидців НЛО. А якщо пройдете в службове приміщення, то побачите найсправжнісіньку компактну студію по виявленню і перехопленню НЛО! Над столом висить карта з мітками – це місця, де бачили літаючі тарілки. Думаєте, це прикол? Аж ніяк.

Їдемо до найпівденнішої помітки – це місце на південному сході San Fierro, на карті схоже на дві сірі підкови.

Таємниці GTA: San Andreas

Підійдіть з передньої сторони підкови (див. скріншот). Щойно ви почнете спускатися, то побачите, що на вас мчить роздовбаний Глендейл без водія і зупиняється прямо перед вами. До речі, якщо у певний час сісти в цей Глендейл і виїхати на трасу, то ви побачите, що на ній з величезною швидкістю їдуть найрідкісніші машини San Andreas! Наздогнати їх вам, на жаль, не вдасться…

Тепер тримаємо курс на середню мітку – це “Акри чорниці”, величезне поле. Вночі робота комбайнів припиняється і вони стоять закриті посеред полів. Спробуйте знайти трактор і підчепити комбайн. Як тільки ви розженетеся, комбайн заведеться і спробує збити вас бороною (!!!). Щойно трактор почне перевертатися, комбайн зупиниться і заглохне.

Таємниці GTA: San Andreas

У інших місцях ви можете побачити літаки без пілотів та іншу загадкову байду. А в найпівнічнішій мітці ви можете побачити у певний час за готелем ЛІТАЮЧУ ТАРІЛКУ (дуже рідко!..)