GTA: Vice City StoriesІнформація

Питання і відповіді до GTA: Vice City Stories

Питання і відповіді до GTA: Vice City Stories

Деякі відповіді на запитання, що часто виникають у гравців, які грають у GTA: Vice City Stories:

П: Що за тема з червоними кульками?
В: Ці кулі висять по всьому Vice City. Залежно від того, скільки з 99 куль ви знайшли, біля вашого будинку буде з’являтися нова зброя.

П: Яким чином можна захопити будівлю?
В: Все не так вже і складно: вам потрібно висадити у повітря транспортний засіб (автомобіль або мотоцикл), після чого на вас нападуть представники банди. Вам потрібно убити всіх недоброзичливців, пробратися в будівлю, розламати там всі меблі, потім ви отримаєте винагороду і можливість купити цю будівлю, а значить розширити свій бізнес.

П: Я захопив велику кількість будівель і мені набридло рятувати свій бізнес, як від цього позбавитися?
В: Якщо ви не хочете врятувати свою справу, то у вас є два варіанти: “забити” або сісти в спец. машину, швидко натискати “Вгору” і через кілька секунд знову натиснути цю кнопку.

П: Як можна потрапити на інший острів?
В: Ви потрапляєте на інший острів тільки по сюжетній лінії, так що доведеться пройти хоча б 15% місій, до місії “From Zero to Hero”.

П: Я пройшов усю сюжетну лінію, але гра все одно не пройдена на 100%. Що робити?
В: Вам потрібно купити або захопити всі будівлі, виконати 40 унікальних стрибків і знайти 99 червоних кульок, про які ми писали вище.

П: Я пройшов гру вздовж і впоперек, у мене повно грошей, на що їх витратити?
В: На жаль, можливості Sony PlayStation Portable (PSP) не безмежні, ви можете тільки кататися на колесі огляду, купувати зброю і перефарбовувати автомобілі.

П: Чому поліція перестала ганятися за мною (не з’являються зірочки)?
В: Не зрозумію, що вам не подобається? 🙂 А якщо все ж хочете повернути поліцію, то повторно введіть чіт-код, який їх усунув.