GTA: Vice City StoriesІнформація

Загальна інформація про GTA: Vice City Stories

Загальна інформація про GTA: Vice City Stories Загальна інформація про GTA: Vice City Stories

Grand Theft Auto: Vice City Stories переносить нас назад у вісімдесяті!

У своїй буденності солдат Вік Венс добре орієнтувався в житті. У нього була робота, яка ставила чітку ціль — захищати. І він захищав, як умів, але звичайній буденній течії настав кінець. Хлопця звільнили зі служби і викинули на вулицю. Чим заробляти на хліб? Як годувати сім’ю? Ні юридична справа, ні стоматологія, ані інші прибуткові професії не були знайомі Віку. Він звик покладатися на силу м’язів, зброю і свій аналітичний склад розуму.

Цих якостей мало для успішної кар’єри в бізнесі чи політиці, але цілком достатньо, щоб не пропасти на вулицях. У 1984 році містечко Вайс Сіті жило зразу за двома законами: офіційний кодекс і «по поняттям». Не рахуючись з поліцією, бандитські групи боролися за виділені райони, робили рекети і грабіж. У їх околицях Вік відчув себе більш-менш звично: зброя і м’язи тут стали у нагоді. Але Венс не був би Венсом, якби задовольнився посадою «стукача» у кровожерливій банді. Вік починає сходження на вершину кримінального Олімпу, але йому потрібна допомога — твоя допомога!

Особливості гри:

Пішки до цілі не дістатися! Щоб заробити повагу злочинних баронів, треба прокрутити багато справ, побувати у сотнях найкращих містечках Вайс Сіті. Обійти їх пішки нереально, тому Вік використовує транспорт. Звичайно, не громадський, а особистий. Отримати новенький седан, мікроавтобус, мотоцикл або цілий трейлер дуже легко: достатньо зупинити машину на дорозі і витягнути з неї її законного власника.
Можна подорожувати ще й повітрям і морем! На дорогах далеко не завжди безпечно. Поліція може зловити у вузькому провулку, а конкуренти розстріляють вашу машину з автоматів прямо у дворі. Для тих, хто любить менше ризку, є альтернативніші засоби пересування: човни і вертольоти. На воді і в повітрі набагато більше місця для маневру.

Зброя — мистецтво перемагати! Не всі кримінальні авторитети погодяться з вашими намірами на роль злочинного барона. Їх вірні люди не раз намагатимуться позбутися Віка. Але пістолети, автомати, гвинтівки і гранати у його руках — надійні контраргументи в будь-якій суперечці.

Згадайте молодість! Grand Theft Auto: Vice City Stories повертає неповторну романтику вісімдесятих. Стиль одягу, музика, дизайн автомобілів і навіть архітектура — все приносить зачаровану атмосферу.

Загальна інформація про GTA: Vice City Stories

Загальна інформація про GTA: Vice City Stories

Загальна інформація про GTA: Vice City Stories

GTA: Vice City Stories, сиквел до гри-бестселера GTA: Liberty City Stories, є другою серією GTA, яку Rockstar випустила для платформи Sony PSP.
Уперше Vice City Stories була офіційно оголошена у середу, 10 травня 2006 року. У PSP-версії гри присутній мультиплеєр.

Жанр: action/arcade/racing
Розробник: Rockstar North

Дати релізу
PSP: Північна Америка – 31 жовтня 2006
Європа і Австралія – 3 листопада 2006

PS2: Північна Америка – 6 березня 2007
Європа і Австралія – 9 березня 2007