GTA: San AndreasЗброя

Пістолети

Кольт (9mm)

Пістолети

Пістолет – найдешевша зброя в Ammu-nation і найчастіше зустрічається на карті. Річ у тому, що він не дуже потужний. Це основна зброя, яку використовують поліцейські, так що ви можете узяти собі один з його трупа. am

Куль в магазині: 17
Пошкодження: 25

Кольт з глушником

Пістолети

Відмінно підходить для тихих пограбувань, пістолет (9мм) з глушником зіграє ключову роль в San Andreas. Пістолети з глушником допомагають гравцеві прокрадатися в будинки бе зайвого шуму, протягом всього пограбування.

Куль в магазині: 17
Пошкодження: 40

Desert Eagle (Пустельний Орел)

Пістолети

Постачальники цієї зброї, що володіє величезною точністю і потужністю, можуть бути впевнені, що гравець придбає його негайно. Спочатку спортивний пістолет, ця зброя використовується гравцем для величезної вогняної потужності. Патрони 50-го калібру можуть знищити цілу вантажівку з бандитами (зазвичай одним влучним пострілом). Через свою значну віддачу практично неможливо утримати його в руках на початку. Потрібно досягнути вищих рівнів навику із зброєю, щоб зменшити цей ефект, а також для швидкої перезарядки і для підвищеної точності. Пустельний Орел – надзвичайно смертельний при прицільній стрільбі, хоча досвідчений стрілець може стріляти, не прицілюючись і все одно вбивати з одного пострілу.

Куль в магазині: 7
Пошкодження: 70