GTA: San AndreasЗброя

Метальна зброя

Коктейль молотова

Метальна зброя Коктейль Молотова – відмінна зброя проти натовпів. У San Andreas коктейль став ще привабливішим, оскільки тепер вогонь запросто розповсюджується на довколишні предмети.
Пошкодження: 75 + пошкодження вогнем

Осколкова граната

Метальна зброя Граната не потребує особливих коментарів. Якщо тобі потрібний відмінний феєрверк, багато трупів, підірваних машин і пильна увага копів, то тобі знадобиться немало «лимонок». Головне – не підірвати себе, так що кидай гранату якнайдалі.
Пошкодження: 75 + пошкодження вогнем

Сльозоточивий газ

Метальна зброя Зазвичай його застосовують на різних мітингах, зборах анархістів і супротивників глобалізації, але в San Andreas Карл використовує його для тимчасової або повної зупинки супротивників. Газ швидко розповсюджується; опинившись в отруйній хмарі, ворог вмить хапається за особу і втрачає дрогоцінний час. Сльозоточивий газ зручно використовувати в тактичних цілях: затримати опонента на декілька секунд, змінити зброю, відірватися від переслідування і тому подібне Як не дивно, на самого героя задушлива суміш не діє.
Пошкодження: 75

Саморобна вибухівка

Метальна зброя Ти можеш закласти відразу декілька вибухівок в різних місцях, а потім детонувати їх одним натисненням кнопки. Відмінна річ для створення різноманітних пасток, особливо коли відомий маршрут проходження жертви.
Пошкодження: 75 + пошкодження вогнем