GTA 4Новини

Джек Томпсон добирається до матері директора Take Two

Джек Томпсон добирається до матері директора Take Two

Як далеко може зайти великий противник GTA Джек Томпсон? Він постійно дивував нас своїми смішними скаргами та судовими позовами, але щойно він утнув таке, чого і годі було очікувати. Томпсон надіслав листа матері Штрауса Зельніка (директора компанії Take Two) з деякими “теплими” словами.

Цитата: “Порнографія та насильство, які пропагує ваш син у цій комп’ютерній грі, були б огидними для кожної матері, коли б її син поширював таку гру серед дітей… Пані Зельнік, це часом не ви навчили вашого сина Штрауса заробляти мільйони, створюючи недитячі ігри для дітей? Будь-який малий може зайти на веб-сайт Штрауса і придбати GTA IV без зазначення свого віку. Штраус навіть транслює Grand Theft Auto IV по телебаченню, яке дивляться мільйони дітей. Якщо це ви навчили Штрауса таке робити, то ганьба вам!”

Це лише один образливий абзац з усього листа. На жаль, їх є набагато більше. Ганьба Джеку за такий ідіотський вчинок. Найкумедніше те, що цей лист зовсім ні на що не вплине. Повністю його можна прочитати тут.