GTA 4Новини

Джек Томпсон, IGN та повії Міста Свободи

Джек Томпсон, IGN та повії Міста Свободи

Як і очікувалось, Джек Томпсон (Jack Thompson) знову з’явився “на сцені” після кількох років затишшя, саме у час релізу Grand Theft Auto IV. Здогадайтесь для чого. Щоб критикувати надмірний сексуальний контент у Grand Theft Auto IV.

Як зазначалось у нещодавній статті “Ars Technica”, Джекі приготував запас зброї проти GTA IV: відео, опубліковане IGN, де зображаються стрип-клуби та повії Міста Свободи. Хоча на думку IGN, це була непогана ідея зробити 4-хвилинний кліп про Ніко та його знайомих, які полюють на прекрасних панянок, а тоді убивають їх.

Уривок зі статті Ars Technica:

“Приведений в бойову готовність, повірений штату Флоріди написав листа до американського повіреного південного округу Флоріди, R. Alexander Acosta, вимагаючи, щоб проти компанії Take Two та продавців нової гри було відкрито судову справу…

Томпсон надіслав копію листа редакції Ars Technica, і ми прочитали його далекосяжні вимоги. “Потрібно висунути звинувачення проти компанії Take Two та її голови Штрауса Зельніка (Strauss Zelnick) разом з іншими директорами Take Two. Також потрібно висунути обвинувачення проти компаній Sony та Microsoft, які роблять доступними цю порнографічну гру для підлітків на їхніх PS3 та Xbox приставках,” пише Томпсон. “Далі звинувачувальні акти потрібно створити проти Wal-Mart, Best Buy, GameStop та усіх інших продавців, що розповсюджують цю гру у своїх крамницях відкрито для дітей, яким лише 17.”

Далі він порівнює гру з хворобою поліомієлітом. “Grand Theft Auto IV – найжорстокіше знущання над дітьми у цій країні після поліомієліту. Проти того вірусу у нас є вакцина… Така ж ‘вакцина’ повинна бути вжитою урядом Сполучених Штатів для боротьби з цим віртуальним вірусом насильства та сексуального безладу, а саме кримінальні статті проти тих, хто таємно замислив усе це. Якщо ви сумніваєтеся в цьому, перегляньте вищезазначене мною відео, і вас просто знудить.”

Гадаю, більшість із вас не у захваті від таких людей, як Джек Томпсон. Але все ж таки важко звинувачувати людину, якій IGN практично на блюдечку підносить відео, котре неминуче стане дискусійним. І справді, чим думало IGN, коли робило відео на кшталт цього, у якому Ніко суто знімає повій, а тоді убиває їх? Маловірогідно, що посадовці щось робитимуть у відповідь на заяву Джека. Але немає сумніву, що ця дискусія триватиме ще до літа.

Але це усе слова. Відкиньмо офіційщину і зануримося у світ кохання, щоб побачити усю справжню красу Міста Свободи. Відео знаходиться тут. Приємного перегляду 😉