Повна версія GTA IV доступна в Новій Зеландії

Як ви знаєте, коли вийшла GTA IV люди у Новій Зеландії отримали урізану цензурою версію гри, яка була доступна в Австралії. Щоправла, 5 травня повна версія GTA IV була представлена для класифікації Відділу класифікації фільмів та літератури (Office of Film and Literature Classification – OFLC).

Через 2 тижні OFLC призначила повній версії GTA IV рейтинг R18, тобто тепер повну гру можна легально придбати у країні. Нова Зеландія повинна подякувати одній людині: Стену Каліфу (Stan Calif), засновнику та директору компанії “First Games”, який витратив чимало часу та грошей, щоб представити GTA IV на розгляд до OFLC без жодної сторонньої допомоги від Тake Two або Rockstar Games! Ось що говорить Стен:
“Компанія First Games рада, що змогла доставити повну версію GTA IV жителям Нової Зеландії. Ми із самого початку хотіли дати свободу новозеландським гравцям купувати оригінальну GTA IV. Після багатьох зусиль та витрат ми нарешті можемо доставити GTA IV у тому вигляді, у якому його народила Rockstar”.