GTA 4Статті

Ліки від Take-Two проти зависання гри (для PS3)

Відділ техпідтримки видавців гри пропонує опрацьований спосіб з 12 кроків, як усунути часте зависання GTA IV.
Нагадаємо, що повідомлення про зависання Grand Theft Auto IV почали з’являтися часто, починаючи з офіційного релізу гри у вівторок. Але Rockstar Games залишилася мовчазною з приводу неполадки або ж засобу проти цього, уникаючи публічних коментарів на користь Sony. У той час, як більшість скарг начебто надходять від користувачів PlayStation 3, власники Xbox 360 також повідомили про неполадки.

Представники Take-Two можуть і не говорити про неполадки, але відділ техпідтримки не має такої розкоші, коли доходить до скарг споживачів. На сайті техпідтримки Take-Two з’явився ряд пропозицій щодо усунення цієї проблеми. Усунення неполадки має 12 пунктів, які ви можете переглянути тут.

Якщо це не спрацює, відділ техпідтримки Take-Two перегляне цю справу через сім днів.

Щодо Sony, то представник фірми підтвердив, що “зависання” GTA IV було помічене лише на “невеликій кількості приставок PS3.” Він додав, що Sony отримала “дуже низький приплив” дзвінків зі скаргами на гарячу лінію сервісу споживачів, і що компанія працює, щоб виявити та знешкодити баг.

Microsoft ще не дала відповідь з приводу проблем з Xbox 360 версією гри. Також очікується відповідь відділу техпідтримки Take-Two на рахунок цієї версії.