GTA 4Статті

Огляд GTA IV від IGN

IGN щойно отримали PC-демоверсію GTA IV у Сан Франциско. Гру було інстальовано на крутому комп’ютері: Core 2 Extreme X9650 CPU, відеоадаптер GeForce GTX 280 та 3 GB RAM. Гра ішла дуже добре навіть на найбільших налаштуваннях і на величезному екрані 2560 x 1600. Навіть на таких високих налаштуваннях гра виглядала навіть краще, ніж на консолях, особливо відрізняючись більшим радіусом видимості. Ось що вони пишуть:

“У PC-версії гри присутнє вибіркове фільтрування мультиплеєрних ігор. Ви зможете створювати мультиплеєрну гру з будь-якою кількістю специфікацій. Таким чином інші гравці, які здійснюють пошук за такою самою специфікацією, натраплять на ваш сервер. Також у гравців з’явиться вбудований відеоредактор, щоб склеювати докупи ролики-повтори. Ще з’являться більше опцій керування і, звісно, покращена графіка.

Також слід зазначити, що ви можете використовувати клавіатуру та мишку спільно з джойстиком, наприклад, бездротовим контролером Xbox 360. Це дозволить вам використовувати, скажімо, клавіатуру та мишу для точного наведення цілі, а джойстик суто для їзди. Або як вам заманеться.”

Стаття дуже цікава, особливо, якщо у вас сучасний комп’ютер і ви з нетерпінням чекаєте релізу гри. Якщо ви вважаєте свій комп’ютер купою брухту, то ця стаття може вас дещо розчарувати. Її можна прочитати на IGN.