GTA 4Новини

Завершується конкурс “Xbox 360 з логотипом GTA4”

Завершується конкурс \"Xbox 360 з логотипом GTA4\"

24 квітня закінчується прийомка заяв щодо участі в конкурсі “Спецвидання Xbox 360 з логотипом GTA4”. Переможця визначить незалежний представник від Microsoft. Що ж це за конкурс?

Сайт GTA4.TV спільно з Microsoft проводить конкурс, переможець якого виграє “фірмову ігрову приставку Xbox 360 Elite з логотипом Grand Theft Auto 4”. Усі бажаючі можуть взяти участь. Для цього потрібно лише зареєструватись на форумі того сайту і заповнити спеціальну анкету на тому ж форумі. Анкета містить 25 запитань різноманітного характеру, наприклад, ваші навики у відеоіграх або спогади про попередні версії Grand Theft Auto. Публікуйте ваші відповіді у спеціальній темі форуму. Один з учасників буде вибраний випадковим чином.

Переможець (він буде один!) отримає NTSC приставку Xbox 360 Elite, на якій з обох боків буде намальоване лого GTA4. Зауважте, що приставка стандарту NTSC і потягне лише ігри формату NTSC (для Північної Америки), хоча Microsoft запевнила, що приставку отримає переможець, у якій частині світу він би не знаходився.

Як уже зазначалося, конкурс триває до опівночі за британським часом 24 квітня (за Київським часом – близько 2:00). Переможця визначать незабаром. Приставка стане чудовим подарунком одному з фанів як раз перед релізом GTA IV.

Умови та правила конкурсу знаходяться тут. Може, комусь іще пощастить встигнути прийняти участь. Успіхів!