GTA 4Новини

Take-Two подала в суд на транспортну компанію Чікаго

Reuters опублікували статтю про те, що компанія Take-Two, видавник Grand Theft Auto IV, подала в суд на чіказьку транспортну компанію CTA (Chicago Transit Authority), “звинувачуючи її у тому, що вона без пояснення зриває реклами GTA IV.”

“Take-Two подала в Манхетенський федеральний суд позов на транспортну компанію за наступ на свободу слова та контрактні права, кажучи, що остання зняла постери через кілька днів після того, як реклами з’явилися 22 квітня.

Take Two звинуватила компанію та її торгового агента Titan Outdoor LLC за привласнення 300 тис. доларів, які були виділені на рекламну кампанію “Grand Theft Auto 4” на автобусах та транспортних засобах у Чіказькій транспортній системі на протязі 6 тижнів від квітня до червня.

Позов вимагає від транзитної компанії поновити реклами та сплатити грошові збитки розміром 300 тис. доларів. Також у позові зазначається: “реклами були зняті після заяви Fox News, яка засудила рекламу злочинної гри після того, як у Чікаго прокотилася хвиля жорстоких злочинів.”

Приємно бачити, що Take-Two бореться за цей фарс. Будемо сподіватися, що вона переможе.