Новини

GTA: Chinatown WarsНовини

Chinatown Wars від третьої особи

Цього разу руки модифікаторів дійшли до гри GTA: Chinatown Wars, яка вийшла у березні 2009 року для портативних ігрових консолей і згодом для мобільних платформ. Розробникам моду вдалося зробити майже повноцінний вигляд від третьої особи. Поки що модифікації не вистачає текстур неба та об’ємних моделей пішоходів. До речі, карта, що використовується у цій грі – це урізана версія Ліберті-Сіті із GTA IV. Вона повністю відповідає оригіналу, але моделі мають значно меншу кількість полігонів.

Read More
GTA: Chinatown WarsНовини

GTA: Chinatown Wars

GTA: Chinatown Wars

Незважаючи на досить високі оцінки з боку ігрових видань, “GTA: Chinatown Wars” не так вже й успішно продається. За словами виконавчого директора “Take Two” Бена Федера (Ben Feder), в усьому винне піратське розповсюдження гри. Також Бен скаржиться на слабкий попит на портативне програмне забезпечення, що власне кажучи, є досить спірним твердженням…

Read More
GTA: Chinatown WarsНовини

Chinatown Wars на iPhone та iPod

Chinatown Wars на iPhone та iPod

Rockstar Games у своєму офіційному прес-релізі, який вона опублікувала на сайті своєї материнської компанії Take-Two Interactive, анонсувала появу цієї осені версії “Grand Theft Auto: Chinatown Wars” ще для двох ігрових платформ: iPhone та iPod touch від Apple. Точну дату цих релізів від Rockstar Leeds не вказано, але можна очікувати з певною вірогідністю, що відбудеться це не раніше, аніж 20 жовтня, коли заплановано реліз GTA: CW для PSP.

Read More
GTA: Chinatown WarsНовини

GTA Chinatown Wars анонсовано на PSP

GTA Chinatown Wars анонсовано на PSP

Rockstar Games вчора анонсувала Grand Theft Auto: Chinatown Wars на PSP. Гра вийде восени цього року. Поки що немає жодних скріншотів нової версії. Chinatown Wars, яка вийшла у березні цього року для портативної консолі Nintendo DS, буде портована розробниками оригінальної версії — студією Rockstar Leeds спільно із засновниками серії GTA з Rockstar North…

Read More
GTA: Chinatown WarsНовини

Пральня містера Вонґа у Соцклубі Rockstar

Пральня містера Вонґа у Соцклубі Rockstar

Нова послуга у Соціальному клубі Rockstar “Пральня містера Вонґа” дає змогу гравцям Chinatown Wars заробити додаткові гроші і використати їх у грі.

Учасники Соцклубу також мають нову особливість у розділі Grand Theft Auto: Chinatown Wars. Усі, хто зареєстровані у Соцклубі і мають ліцензійні копії Chinatown Wars, отримують доступ до динамічної карти бонусів Міста Свободи. Ця карта показує, скільки ви вже знайшли бонусів, скільки ще треба знайти і де саме вони знаходяться.

Read More
GTA: Chinatown WarsНовини

Рейтинги Chinatown Wars падають у США

Коли Rockstar оголосила, що Grand Theft Auto: Chinatown Wars з’явиться на Nintendo DS минулого року, були різні думки про те, як буде вона продаватися. Дехто гадав, що комбінація однієї з найпопулярніших приставок нового покоління з брендом GTA буде на вершині.

На жаль, останні результати продажу в США показують протилежне – було продано 74 000 копій гри за другий місяць продажу. Це навіть менше, ніж прогнозували найконсервативніші аналітики. Усього було продано 163 000 копій гри.

Порівняно з шаленим успіхом GTA IV, Chinatown Wars видається другорядною. На платформі Nintendo DS з більшою інсталяційною основою, ніж у Xbox 360 та PS3 разом узятих, цій грі потрібно більше покупців.

Read More
GTA: Chinatown WarsНовини

Пральня містера Вонґа

Якщо ви регулярний відвідувач Соціального клубу Rockstar Games, то, мабуть, помітили маленькі тізерові зображення, які рекламують Пральню містера Вонґа, особливість, яка скоро має з’явитися на сайті. До сьогодні подробиці залишалися невідомими.

Щоправда, Стівен Тотіло (Steven Totilo) розказав точно, що це має бути. Очевидно, це не зовсім те, чого ви могли очікувати. Очевидно, на сайті з’явиться нова флеш-гра, у яку можна грати, щоб заробляти гроші і потім використовувати їх у GTA: Chinatown Wars.

Цитата:
“Користувачі, які зареєстровані у Соціальному клубі Rockstar, зможуть грати у флеш-ігри на кшталт “Пральні містера Вонґа”, щоб заробити додаткові гроші, які потім можна буде використовувати у грі. Наприклад, щоб придбати більше зброї та патронів (а їх ніколи не буває мало).”

Read More
GTA: Chinatown WarsНовини

GTA: Chinatown Wars з’явилася у світі!

GTA: Chinatown Wars з'явилася у світі!

Нарешті Grand Theft Auto: Chinatown Wars була офіційно випущена ексклюзивно для ігрової платформи Nintendo DS.
Усі, хто придбають гру на порталі GameStop, отримають ще й бонуси у грі: $10 тис. і доступ до магазину Аммунації на самому початку гри.

Також офіційний сайт Chinatown Wars оновився. Тепер ви можете відвідати сторінку Chinatown Wars у Соціальному клубі Rockstar.

Read More
GTA: Chinatown WarsНовини

CW: кілька оновлень

На офіційний сайт GTA: Chinatown Wars було додано багато нового. Наприклад, багато скріншотів, на яких зображені човни, Хуань Лі, Цзу Мінь, вогнемет. Також Rockstar дала змогу послухати кілька треків з радіостанцій гри через їхній плеєр. Також є нові скріншоти, які показують, як за допомогою стилоса активувати бомбу, а ще нові шпалери з персонажами, і новий персонаж Вейд Хестон (Wade Heston).

Read More