GTA: Chinatown WarsНовини

GTA Chinatown Wars анонсовано на PSP

GTA Chinatown Wars анонсовано на PSP

Rockstar Games вчора анонсувала Grand Theft Auto: Chinatown Wars на PSP. Гра вийде восени цього року. Поки що немає жодних скріншотів нової версії. Chinatown Wars, яка вийшла у березні цього року для портативної консолі Nintendo DS, буде портована розробниками оригінальної версії — студією Rockstar Leeds спільно із засновниками серії GTA з Rockstar North.

Точної дати релізу у заяві не вказано, хоча відомо, що Chinatown Wars для PSP буде доступна як на фізичних носіях (дисках формату UMD, що використовуються у попередніх моделях приставки), так і в цифровому вигляді: гру можна буде завантажити через мережу PlayStation Network на найновішу варіацію приставки PSP Go. Для нової версії GTA: CW обіцяють адаптовану під широкоформатний екран графіку, покращену анімацію та освітлення, а також нові сюжетні місії.

“Ми пишаємося тим, що випускаємо дійсно унікальну Grand Theft Auto на PSP та пропонуємо вам завантажити Chinatown Wars для PSP Go. Rockstar Leeds показала неймовірний талант у створенні ігор з інноваціями на портативних консолях.” – Сем Хаузер (Sam Houser), засновник Rockstar Games.