Rockstar Games використовує ботів, аби приховати критику?

Rockstar Games використовує ботів, аби приховати критику?

Користувачі помітили, що під трейлером GTA: The Trilogy є підозріла активність. Наприклад, під відео часто повторюються коментарі. Можливо їх додають, щоб приховати повідомлення з критикою, які вказують на недоліки ремайстра.

Читати далі

Марк Цукерберг анонсував VR-версію GTA San Andreas

Під час Facebook Connect 2021 Марк Цукерберг оголосив, що VR-версія Grand Theft Auto: San Andreas знаходиться в розробці для гарнітури віртуальної реальності Oculus Quest 2. На жаль поки що нічого невідомо про ціну гри та її дату релізу.

Читати далі

Системні вимоги GTA: The Trilogy – The Definitive Edition на ПК

Системні вимоги GTA: The Trilogy – The Definitive Edition на ПК

Офіційні системні вимоги для GTA: The Trilogy – The Definitive Edition на ПК. Реліз гри запланований на 11 листопада на PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series S | X і ПК. Придбати GTA: The Trilogy – The Definitive Edition можна буде за $59,99, а це близько 1 800 грн.

Читати далі

Ремастер GTA: San Andreas з’явиться у Xbox Game Pass

'Ремастер

На офіційному сайті Rockstar з’явилася інформація, що GTA: San Andreas – The Definitive Edition буде доступна в Xbox Game Pass в день виходу – 11 листопада. А ось GTA 3 та Vice city у підписку не потраплять.

Читати далі

Із ремастера Vice City видалили прапор конфедератів

'З

Rockstar Games продовжує впроваджувати цензуру. Компанію вже не раз викривали у видаленні коментарів на YouTube. А тепер цензура торкнулася класики. В персонажа GTA Vice City на майці зник прапор Конфедерації Штатів США.

Читати далі

Вже скоро: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition і не тільки

Вже скоро: Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition і не тільки

У цьому місяці Rockstar Games відзначає по-справжньому особливу дату: двадцять років з дня випуску оригінальної версії Grand Theft Auto III – гри, яка перенесла гравців в Ліберті-Сіті.

Читати далі