Lowriders: Custom Classics

На днях компанія Rockstar випустила невелике оновлення під назвою “Lowriders: Custom Classics”. У грі з’явилися оновлені машини, нові можливості для тюнінгу, а також нова гвинтівка The Compact Rifle, за допомогою якої можна влучно стріляти на бігу. “Lowriders: Custom Classics” безкоштовно отримають всі користувачі, що придбали гру на PS4, Xbox One та ПК.

Читати далі

Люди Північного Янктона

Люди Північного Янктона

Користувач сайту Reddit під ніком Berdu створив цікаву серію скріншотів “Люди Північного Янктона”. З безлюдної локації, яка була створена лише для початкової місії, він зробив справжній штат, де кожен мешканець живе своїм життям.

Читати далі

videogamedunkey та GTA

Збірка смішних відео про GTA від популярного ютубера videogamedunkey. На даний момент його канал має майже 2.3 млн. шанувальників та 720 млн. переглядів на всіх відео. videogamedunkey прославився особливим почуттям гумору і талантом знаходити смішні недоліки у кожній грі.

Читати далі

Імпровізовані гонки у GTA Online

Імпровізовані гонки у GTA Online

Імпровізовані гонки можуть бути влаштовані у будь-якому куточку карти під час гри у вільному режимі. Для того, щоб розпочати гонку біля вас мають знаходитися інші гравці, які погодяться прийняти вашу пропозицію.

Читати далі

Психічний стан у GTA Online

Психічний стан у GTA Online

Психічний стан визначається поведінкою гравця у грі. Чим більше невинних людей чи пішоходів вбиває гравець, тим більше зростає відсоток його психічного стану. Якщо він досягне високого рівня, інші люди будуть отримувати додаткові очки досвіду за вбивство гравця.

Читати далі

Зброя у GTA V

Зброя у GTA V

У GTA V система озброєння зазнала багато суттєвих змін. Відпер гравці можуть носити декілька видів зброї у одному слоті, змінюючи їх за необхідності. Тому більше не доведеться вибирати улюблений пістолет чи автомат, бо гравець може мати при собі одразу всю зброю, яку він придбав.

Читати далі